Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De irgalmatlan kurvajó!
Sziasztok!
Zoli vagyok, egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Egy 2001-es zx6-om van és szeretnék rá oldaltáskát tenni.
Namármost van valakinek erről tapasztalata, hogy az utasnak mennyire zavaró, egyáltalán elfér-e tőle?!
Köszönöm!
KAWAZSOLTI? akkor keddre megjön a lánc? mennyi is lesz? 9980ft?
szentendre-visegrád esztergom-dobogókő -pest-naszályring----mindenhol egy kávé vagy kaja....faszom..öregszem...
Na kész lett a rendszám tartóm. Rozsdamentes acélból van és elég jól illeszkedik.
fas.a a leírás írhatnál a mocimhoz is mert ezt ez alapján elviszik hamar.és merre gurultál
Basszus, te meg celeb lettél
hát ez hihetetlen jó lett.le a kalappal minden pilóta előtt
LoL "Vonóhorog is van rajta, ha esetleg vasas akkumulátoros Tezsvírek szeretnék magukénak tudni"

Fasza videó
De biztos nem normális az aki itt indul
vigyétek
http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/brava/fiat_brava_1.6_16v_sx-4868
302
tennap.....
voltál motorozni a hétvégén?
sajna a mozgása alapján nem úgy néz ki mint aki túl élte de ha még is akkor egy ép csontja nem maradt szegénynek.
valamiko basszunk egy naszályt azt pihenünk egyet bánkon
szinte mindegy...aki itt indul,csak ugy teheti meg hogy előtte végrendelkezik..ez tiszta sor....remélem egyszer tudok majd végrendelkezni..ezért..
Crazy, ez valami kibebaszott jó videó. Thx. Azt lehet tudni, h a srác 1,5 percnél túlélte e?
nesztek vasárnap estére..
cerkaszopogatók ne nyissák megfele
http://youtu.be/AxHzwWndtvk
mennyi időtök van nektek nyaralgatni befosok.....há ki pénzel Titeket?.. motorozni valaki valamikor?pöcsök.ez a buzahedin is hétfőn megy motorozni szlovákiába....szóljon már neki valaki hogy hétfőn általában dolgozni szoktak..ekkora kötsögöt.
Roland écsé máááá nem tudok szopni nem mutatta senki,hogy köll teee ................... de attól a kerék köll sőt még a hátsó is , .
Strici tökön rúglak egyszer hallod e telefon mire van hmm híjál föl, mert én nem tudlak valamiért mindig csak sípol az a szar mintha ki lennél kapcsolva. De ha annyira akarsz írni akkor küldöm az emilt rendben .
mennek csak nincsenek kihasználva.1500km-re kerültem tőlük
cső, mocik jók? nincs velük gond?
GO: Mi is az email címed? Kellene egy kis segítség!