Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ez jó.nem kell valakinek 1 ebből?
Ja csak SP. link
Itt 2 darab 5000ft
280688372400
linkelni tudsz?
mert zöld feliratosat még nem találtam
van!De 3000ft-ért ami szerintem marha sok!
ddt: Pontosan mi ez? Mert nem nagyon dobott ki rá találatot!
kawasakis csuklószorítót nem láttál féktartályra?
SPS gyorsváltó kapcsoló kéne.
ingyen?
ha van valami jó,jöhet
e-h fékbetét?
ebayről valakinek valami?
Szép napot mindenkinek!
1 sör után lapáttal kell felszedni téged meg már kóvályogsz nem tudom mit magyarázol
rendben... akkor hétközben valamikor arra témázok... de majd hívlak még előtte...
Köszi előre is
fél nap...akkor 6 tól 10 ig pont befejezzük...mi a fél nap?mert a fékbetét csere ugy 4 perc..a fékfolyadék 7..szóval 4 óra ...na az egy vázról komplettre összerakás
Értem És hét közben mikor menjek? reggel 6? Ez frankón fél napos munka lenne
gyere bármikor..7 végén ugysem vagyok otthon..vagy gyerekezem vagy motorozom..ez a szabadidő
inkább 7 köznap meló után..abban jo vagyok..11 ig műhelyben lenni
szép összeg szerepel rajta... Már csak az lesz a kérdés hogyan hajtom be rajta... Mert ennyit tuti nem fizet ki kpra... Akkor ugye bíróság... aztán polgári per...
Amúgy melyik hétvégén érnél majd rá egy nagy szervizre? (fékbetét, fékolaj, exup, csavarok) A fizetséget majd megbeszéljük.
ha kevés lenne a pénz ami szerepel rajta,szójjá...küldünk a szomszédhoz albán pékeket akik lerágják a husát,vagy viharsaroki romákat....tudod: nem vagyok erős ,,csak térerő mindíg legyen azalényeg
Na voltam ma Kawasaki M3ban... Megkaptam az árajánlatot a javításról amit beadtam a rendőrségre. Ezúton köszönöm a segítséget Joenak és Nógrádi Csabinak!
vágott slick majd jol pofánvágom mindet..nem szabad olyannal járni,,nem viccelek
Te sört?
Inkább maradj a teánál
thx

és remélem minél hamarabb tolunk pár hideg sört, ilyen melegben kell a védőital
elhoztam ma a kis fogaskerekes tengelyt. Ha holnap lesz időm és kedvem akkor megcímzem és feladom.
sportszűrő is dob rajta, de a dobot is kiherélheted csak akkor veszít a nyomatékából kicsit.
Az a Gumma ott vágatlanul még birtokomban van, ha érdekel 4 pénz
Remélem Hétfőn vagy kedden már birtokában lehetek annak az alkatrésznek Roli
Vágott slickért keresd BOHOC urat, egész jó gummákat tud fillérekért, igaz némelyikben kilométer már nem sok van , de lerobbantani tökéletes