Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na úgye nem vót nehéz
Nekem még az a hülye exup miatt még mindig világít
Remélem dnor csomagja hamar ideér vagy ha meg nem akkor meg tényleg kifúrom ahogy joe mondta
kösz.
dobtam meg egyet
nekem utcára kéne és ebay barátunkról olcsók a cuccok, aprópó egyik barátomnak van egy első szettje majd rakok fel róla képet eladó 18 ért mert a marharépa nem szokta a radiális hangot azt hitte vason csúszik rohant a boltba venni ujjat
kurvázni mégy?na neeeee
Akartam mondani, hogy jó a gyári is csak ne fékezz annyit.
Nem megyek Pringre. Túl stresszes nekem. Legközelebb ha megyek az valami laza kötetlen dolog lesz ahol nem buzerál senki.
jó-jó de te olyan lassan mész hogy sose kell fékezned..amikor meg gyorsan mész akkor meg már azért nem használod,,inká
bb mozgóalakokat használsz gumifalnak bocs baszki ezt nem hagyhattam ki...
szovjetszkaja igrisztoje..ezt öntöm most lefele...
péring játszik?
Frits-től vegyél Galfert. Jó vastag és fog mint az XRAC. 20-25 körül vesztegeti attól függően, hogy hogy áll az euró. Nekem 7-8 pályanapot kibírt.
válaszótam
Xrac vel az a baj,,,hogy kiesik a szemed egyrészt..először amikor kifizeted az árát..másodszor amikor rányulsz a fékre...
másrészt meg elég neki egy eső...és vége..
legutóbb gyárit tettem be....nem vót óccsó....1 komplett verseny azaz kb 100 km és elkopott a java..
Na arrol van szo.
ismered te azt jol
Faszalog a netem is.
joe.
Eldobtam az emailt.
Majd dobj egy valaszt.
kösz
elolvastam kérdést,,,,nem az első pohár pezsgő után vagyok de ez már csaknem árt meg.....mégsem értem ..most vagy én vagyok piásan hülye vagy Te józanul...mi az hogy több?egy van
akkor maradok ennél a gold-nál angliában 12e az ap racing garnitúra de szart nem akarok venni azért kérdeztelek és köszönöm a válaszodat
látod baszki tudsz te ha akarsz..tetkós csajszikával mosatod a motorod ....még a végén ember lesz belőled....
kellyke...és még segges képetz is felpakol.....rendese emberek vagytok Ti na...én rám meg nem kell megharagudni....bunkó vagyok ezt minden barátom tudja...
Eldobtam a mailt Joe.
majd dobj egy valaszt.
kösz
Bármi más. Nem viccelek. Beraktam előre 20 rugóért és 3 pályanap múlva a vason volt. Előbb elkopott mint a hasznát hátsógumi. Nem hittem el.
Ja és nem mellékesen nem is fogott.
Én Galfert használok, előtte meg Ferrodo XRAC-t.
második szerelmem
ennyi itt a pont Joe-nál :D
pici bOhOc-tegyük vissza azokat a képeket
És mi az ami ár érték arányban jónak mondható ?
Nekem egyszer volt. Soha többé.
Gold Fren...utcára használtam a 636 ban....tul rosszat nem tudok m ondani róla....akkor jó volt nekem.ma már biztos leesne a vasról a ferodol
Egyik barátomnak volt ladája abban zavara hogy folyamatossan világított az olaj visszajelző lámpa hát elvágta hátul a kábelt nem szarozott soha többé nem égett és leszarta mindenki ezek után
nekem akkor minden ok. még. menet közben semmi, kulcs nélkül 3 mp. Megnyugodtam.
http://cgi.ebay.co.uk/Full-Set... találtam még ilyet nem tudom te láttál már ilyen márkát én nem nagyon halottam felőle, érdekelne ennek is a minősége