Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MrGo636,

Nálunk rendelhető!
Srácok hol tudok venni ilyen bukó keretet ?
Ilyenekre gondolok e
Csajom feláll mérlegre 131.6 ....aszodja elállítódott valami...mondom én:na most ott hajtogatok rajtad pinát ahol akarok...:)
636 fórumba menj át írd be keresőbe hogy plexi és a 2 oldalon lesz valami bazsi vagy ki árulta annó tőle kérdezz véleményt meg hogy tud e még mert ránézésre nem csúnya
Oké!
Alszom még rá egyet, és holnap írok!

Jó éjt mindenkinek!
Az jó ár de a pleki is jó? Mert ha nem illeszkedik faszán akkor egyrészt csúnya másrészt hangos menet közben.
én 8 körül láttam bubis feketét ezen a fórumon ami szerintem jó ár érte
02 636-hoz gyári átlátszó. A 05-höz is gyárim van de kellene egy bubis mert a fejem leesik a széltől.
Ha neked kell akkor mond egy baráti árat e-mailben. Ha másnak akkor a plexi 6 a dob 15 ezer.
milyen plexid van te fiúúú
nincs ideje felfogni mi az csak egy zöld csíkot lát
Tartaléknak még talán engem is érdekelne.
A gyári dobnak nagyon villanymotor hangja van?
Mennyiér adod őket?
Rendben, megbeszéltük!
Találó a mondás!
na most takarpodjatok ki megnézni a holdat..szivárvány vazze....
Ja tényleg gyári
Rendőrök meg nem basztak seggbe érte a gumibottal?
nincs mit 1 sör ha talizunk......pfej ------alkoholistává tesztek...
amugy van egy régi monda...
megy a lakatos az uton egy kalapáccsal...egyszer csak látja hogy az ut szélén áll egy verda..lerobbant...odamegy mi a baj..aszondja tulajnak..:üljön be,ha szolok inditson..nézdegél a motortétbe 1 percet majd odakoppint a kalapáccsak egy alkatréstre...szol a tulajnak :indits..és az verda beindul...tulaj hálálkodik kérdi mivel tartozik..aszondja szaki..101 ft lesz...
101?kérdi a tulaj...de miért?
1 amiért odaütötem 100 amiért tudtam hogy hova üssek...
az kérlek szépen gyári dob és home made taróval felhajthatós? á nem az gyári az is
amugy meg kuss mert leüttetek mindenkit a nőfaló keményeimmel
Csáo Peeter!

Van még a régi mocirol egy plexim meg egy gyári dobom. Nem tudsz valakit akit érdekelhetne?
Pedofil.
Passz, én abba be se próbáltam lépni. De majd megpróbálom
Neked sportdobhoz milyen rendszámtartód van?
Hali Joe!

Köszönöm a tanácsodat!
Elvittem a gépet kerék centírozásra, mert rázott az eleje. 35g-ot kért a műszer szerint. A gumis szerint ez már okozhatta a rázást. Ki lett centírozva és mint utólag kiderült, a fékbetét sem volt kellően meghúzva a helyén. Próbakörön hibátlanul ment, 110-ről intenzíven fékezve sem rázott egy cseppet sem. Szerencsére csak ez volt a baj.
Köszi még egyszer!
huzz el a billentyűzettől..add át a csajodnak hadd beszííjjek vele..
és a törlés is úgy működött ahogy mondtad viszont a dealer mode1 csak nem működik vagy én nem tudom gyujtást adtam testhez toltam a diag. kábelt és nem történt semmi viszont a dealer mode2 simán megy hiba nélkül lehet az mode1 igényli a piros kulcsot
azé épp most nézegetem a z UEM Alok Adria cimlamos időket a versenyről....és annyira dagad magam előtt a mellem hogy az enyém a komplett mezőny legjobb ideje..ezt bekereteztetem basszus..még ha 518 ezreddel elmarad az egyes időtöl akkor is...
és 7végén..motorozni fogok végre..