Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké írj itt ha megjött a boltba a cucc köszi
Igen! Elvileg 21 jöhetsz érte!
de figyu lehet nem is kéne postáznod mert betudok küldeni érte valakit. Pécsi vagy ugye?
igen köszi címet leírtam
Vezlánc? Intézem!
cső küldtem emailt majd lesd meg
nekem van polcon!
halihó! valaki nem tudja h hová és milyen ellenállást kell bekötni h ne villogjon gyorsan a ledes index?
Benne van amúgy a service manualba de leírom.

Két diagnosztikai mód van, a kettes módban levillogja a hibákat amiket a service manual alapján kikeresitek mit jelent.

Ülés leszed ott van egy diagnosztikai szál. Azt kell több mint 5 ször a testhez (vázhoz) érinteni 2 másodperc alatt és rajta tartani. Ezután elkezdi levillogni a hibákat. De a manual 124-es oldalt olvassátok el.
vettem...
Megvertek motoron!

Rendőrségtől sokat ne várj. Szemet szemért....
meg engem is , bár nincs hiba de mindig jól jöhet ha tudom...
Az engem is érdekelne!
hogyan olvastad ki a hibákat?
Sziasztok!
Én meg úgy jártam hétvégén hogy:
Van egy köcsög, aki harci kutyákat tart és lett neki szólva NORMÁLISAN hogy csináljon valamit a kerítéssel mert átjárnak. Mentünk barátnőmmel felpakolva cuccokkal erre ez a köcsög utánunk jött leszorított az útról, kiugrott a kocsiból és elkezdett ököllel ütni engem (sisakot) illetve a motor elejét. Leszállni nem volt időnk. A kár 2 helyen megrepedt az fejidom. Elmentem a rendőrségre és feljelentettem, aztán várom mi lesz. De ezen kívül lesz még más intézkedés is...
Pálinkás Jó hetet és Reggelt.És THX. de ma megy dokihoz a kicsike remélem begyógyszerezik vagy műtik
tudtok élni
gRGApITICS-"Macskajaj"
tanulja az életet
Köszönöm
a mikrofilm alapjan 4db 5x16-os, es 2db 5x20-as. ugy kuldom.
Ja kicsi imbusz kell oda is úgy ahogy az oldalidom és fejidom csatlakozásánál.

Ezek közül 6 db kellene, lehetőleg egyforma hosszúak
Van egy szervíz szál az első ülés alatt. Ha a 10-es is hasonló a 6-oshoz akkor az a szálat hozzáérinted a testhez több mint 5 ször 2 másodperc alatt a testhez majd rajta hagyod. Utánna kuplung behúz több mint 5 másodpercre majd felenged. Utána megismétled a szervíz szál 5 szöri érintést és rajtahagyod még két másodpercet.

Legalábbis a szervízkönyv ezt írja.
hogy törlöd a hibát?
Lehet, hogy imbusz de valami laposfejü lehet és normál menetes mert gumibolhába megy be.

Melyik lehet az a képen?
Szia az szerintem nem kereszthornyos hanem imbusz