Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de abból még nincs szinkronos...
nemtom én a fűrész 7 akarom megnézni csak várok míg sötét lesz
érdemes beraknom a dvdbe a halálosirambannégyet vagy dobjam ki a picsába?
megijedt
nem, eszem ágában sem volt.
nekem pontozgatsz kiscsávó?
lehet... tényleg klíma az nincs benne... megdöglök a melegben
lehet hogy a mocid nem fullos hanem alap verzió ezért nincs tele extrákkal (klima,esőszenzor,....stb)
meg valami szelep is...
olvastam hogy szívatás... de nekem tényleg van pár vezetékem... És próbálok rájönni mi hiányozhat. Pl. kartegáz gyűjtő vagy mi a fasz az nincs
nem hagyott el semmit..az ugy van ahogyan lóg magában....ha baj lenne gondolod azt irtam volna neki hogy viszkitartó?rémhírkeltők
szerintem ott a többi doboz mellett
csak mert nálam tényleg van pár kallódó vezeték...
2005ösben is van ilyen? És ha igen, hol található? Hogyan néz ki? Milyen csatlakozók vannak rajta?
Ja és gratulálok Zsófinak
szeretnék hely már foglalva úgy olcsóbb
te mész én nem
Gyertek a pancsí ringre máj 4 én megyek ha lesz telóm
mindenesetre a Zx 10R pályán....hatalmas..a kigyorsításom még siralmas mert félek hogy elmegy a hátulja..de igy is olyat tol hogy beszarás..egyik féktávon pedig-még soha nem volt ilyen velem-kiesett a nyál a számból a plekó belsejére..áttétel még közel sincs a jóhoz,valeszeg a -2+2 lesz a jó de ez még sok kisérletezés,mindenesetre egy teljesen más élmény mint a 600 as.fordulni még ficsúr voltam vele..a 2.00 ás körben asszem a térdem egyszersem ért le,tehát rengeteg dolgot kell még javítani.véleményem szerint 1.57-58 ig el lehet botorkálni a gyári futóművel,de nem tul biztonságosan.a radiál fék teszi a dolgát tökéletesen,bár ugyanott fékezem meg mint a 600 at de a nagyobb sebesség miatt sokkal nagyobbat kell markolni.Szóval sok pályakilóméter kell-de nagyon bánom hogy az utolsó ringes versenyen nem sikerült az 1esek táborába beférközni.igaz csak 0.518 mp választott el..szóval kemény a kütyü na...pedig nem mai darab-nem mai technika..igazi őserő.
Azon agyaltam hogyha nem lesz kawa nyílt nap akkor fizu után le is gurulnék hozzád az M3-be erre a nagy szervízre mert ugye én arra számoltam hogy lesz kawa nap...így 2 legyet 1 csapásra is üthettem volna! Na mindegy! A héten összeírok 1-2 gyári alkatrészt ami kelleni fog! Meg akkor rendelek kutya. kolegától fékbetéteket is!
Laci Crm-et kérdezd..ő a kompetens ebben
Nem is áll szándékomban

Srácok: Ki mit mond arra hogy KTM LC4 640 2006-os évjárat
tudja fasz...nem unatkozom motorozás nélkül sem annyira.mindíg volt valahogy,ezután is lesz...egy dógot kell szem előtt tartani :sose nősülj meg de tényleg..