Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez hatalmas szopás főleg nektek versenyzőknek! Neked van valami terved a versenyekkel kapcsolatban? Vagy másik pályára mész?
kb senki nem tudja mi lesz a ring sorsa de valószinűleg ez május 1.ével kiderül mivel BRO ápr 30 ig van ..lehet hallani ezt azt ,,senki nem tud biztosat.valaki más fogja keresni a pénzt vele.ennyi..hogy a kawasaki meg tud e egyezni egy ilyen mutatványra ezt nem tudom de szerintem ők sem.
gratula neki!
Crazy: Olvasgatom itt a pályamotorzás topikban hogy akkor nem lesz több motoros rendezvény a ringen? Kawasaki napok is törölve lesznek? Gondoltam tőled kérdezem meg mert te a "tűzhöz" is közelebb ülsz
Zsófi tegnap elhozta a 3.helyet 600 Dt-ben
ugy egyéni körrekord is lett 2.16-tal...kifujjaazorrotokatvazzeee
Hali a pénzt megkaptad ? mert csak pénteken tudtam feladni 10-hez milyen alkatrészed van hátha érdekel
Szia, en meg valaszoltam a lajos.koves@hotmail.com -ra.

...na most mar nem csak en kapok heti 2-3-mal tobb tuti ajanlatot Afrikabol, hanem te is...

(nem erdemes kirakni az email cimedet (egy az egyben, max csak ugyesen elkodolva ( ... kukac ... pont hu )) forumokba, mert begyujtik, aztak kapod a spam-et...)
Thx
Én tuti nem vennék ilyet egyrészt ronda másrészt egy határ szar lehet
Akkor én is ott akarok lenni és röhögni
remélem egyszer összefutunk és vissza adhatom , .
jól köszi .
Jól aludtál?
Szép lett .
szeva vicces fiú .
Rosszul tudod. Azt a csatlakozót a háttérben látod.
kellemes húsvéti ünnepeket és belülről való locsolást kívánok mindenkinek .
Kösszi kösszi még jó hogy vagyok , , ,
:D Ez pont az amit én is sokáig kerestem a szervízcsatlakozo! :D ide lehet rádugni a fokozat kijelzőt! :D
Na stricimici, Május 3-4 slovensku?
Kellemes húsvéti ünnepeket minden kawasakit birtokló személynek!
dobtam egy mailt erre (dnorzx@yahoo.com) a címre!