Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eloszor éns is azt hittem nyugodt tempo ugyis olyan szarok az utak, aztan ellent mondtam saját magamnak. Ha akarod ha nem egy idő utan ugyis huzod neki! :D
Egyébként szerintem szuperul el lehet járkálni ezekkel a mocikal igazábol nekem 2003 évi 636 van. 8000 fordulatig még a barátnőm is simán járkálna vele ha akarna, azt szokták mondani 10.000 felett kezdodik a ninjákon az élet :D A régiebbi tipus kicsit nagyobb volt viszont az ujabbak én ugy látom elég össze lettek zsugoritva Ha mindennapos használatra szeretnéd előtte probáld ki, ugyis beleszeretsz. Kicsit kényelmetlen, de szerintem pont belefér. :D
vagy engem
Üdv!

Bár nekem is csak idén tavasztól van ilyen (zx-6r/99) az előzőhöz képest ami egy zzr-500 volt egy teljesen más világ. A lassabb tempót bírja akár 2 személlyel is 3-4 ezres fordulattól 6.-ban ez kb 80 km/h, kicsit öregesen de megindul, emelkedőn persze érdemes visszaváltani. Városban nem szeretem mert eléggé terheli csuklómat, ez menet közben érdekes módon nem zavar, de lassabb tempónál nem túl kényelmes. A kényelmes túrázgatás az kb 8ezerig tart utána rendesen elkezdi kapkodni magát 14ezerig. remélem tudtam segíteni. Üdv!
Ok. Ha akuális keress meg.
Teljesen jó. De ahogy ddt500 írta nem fogsz nyomatékból előzni... 100-110es tempónál nagyon kényelmesen el lehet vele gurulgatni és nem is eszik sokat... (Nekem amúgy 2002es volt)
Tökéletesen alkalmas. Mondjuk pontos infóm nincsen de a 600-as mocik simán elmennek 60-70-el 6-ban bár onnan nem igen fogsz előzni nyomatékból.
Lehet hogy engem a későbbiekben érdekelni fog,,de még várat magára az ügy.
Üdvözlök Mindenkit! Kérdezni szeretnék,,méghozzá. Motorvásárlás előtt állok (újra) 37-éves fejjel. Ki is néztem egy zx6/1999-es évjáratú motort. A kérdéseim, én már higgadtan szeretek motorozni ami 90-150 km/h órát jelent de inkább átlag 100-110 tempót megyek. Alkalmas-e ez a motor erre az andalgásra is ill 6. ban mi az a minimum amit még elbír mindenféle visszakapcsolás nélkül. Közben azért ha egyedül megyek nyilván meg is hajtom de ez lesz a ritkább eset. Amolyan hétköznapi motorozáshoz megfelelő választás lenne ez? Vagy inkább nézzek más típust? Bár igazából ez tetszik a legjobban az összes kínálat közül. Gsx600f 2002-évjárat ami még szóba jöhet de az rohadt nehéz motor ehhez képest meg technikailag sem éri utol. Szóval,,túrázgatni két személlyel,,100-110 között érdemes megvenni egy ilyen tüzes motort? Válaszokat megköszönöm ha lesznek. Üdv: Balázs
kb
Basszus az már ingyen van
Én pedig a tiédnél is még egy 1000-el olcsóbban...
Most miért kutyának se kell gyári dob
Írtam mailt
van valami fejlemény az ügyben? Mondtad hogy tájékoztatsz...
Titok
mennyiért vetted az új mocit?
Ne sirj gépészként pesten pik pak kapsz melót
kösz öreg! pesten vagy környékén vagyok,ott kellene.meg géjpészmérnök vagy mi de már baszki elmennék megin lakatosnak is vagy x
Én ma kaptam két ajánlatot vas megyébe. Villamosmérnököt keresnek. Ha érdekel átpasszolom.
ha valamelyikőtök tud valami álláslehetőséget az ne tartsa magába...pls
StriciKanegér! A felniket hol csináltatad nyiregyen? Szintereztetted vagy oldoszeres festékkel fujattad le? Jaj meg még a oldaldekni is érdeklne az mivel fújtátok le, vagy kivel csináltattad? Köszi előre is!
no
Dzsó, holnap ne felejtsd már el megnézni vifíljuró az immóskulcs.