Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon jó hely lehet mi is tanakodtunk ma hogy merre guruljunk végül erre mentünk http://maps.google.hu/maps?cli...
mindjárt rakok fel képeket! :)
Jó az út 1 túrára


Gimbákkal mi van nem hozta a postásbácsi
Igy utolag elgondolkodva ebben van valami. Neked valami tapsztalatod van a 10 es ekkel kapcsolatban szerviz terén, kb mennyit birnak az alkatrészek rendszeres karbantartással?
Köszönöm
Köszi. az is lessz utánaérdeklödök maj a 10es topikban is.
Részünkről Szlovákia 577
".....és nem vagy folyamatossan kerekező majd én megmutatom faszkalap akkor meglehet ülni......"
...
ha folyamatosan kerekező faszkalap vagy..akkor meg lehet ülni ..ha faszatlan kalap vagy ..akkor vannak bajok.mert akkor nem motorozni fogsz hanem téged visz a motor..
Szia. Nem tudok érdemben nyilatkozni mert ennyi km-el nem volt ilyen motorom

De legalább valós km-el veszed. Meg kellene nézni a szervízkönyvét mit mikor ír cserésnek és hegkérdezni a tulajt, hogy mit cserélt már ki ezekből. Amúgy szerintem ezek simán mennek 60 eer felett minden gond nélkül csak karban legyen tartva. De kérdezd meg ddt- neki ilynje volt
NA milyen idő lesz ma baszsátok meg?! Esik nem esik? Románia vagy Szlovákia?
Kellemes Húsvéti Ünnepet. ja és a melegeket szeretni kell több nőt hagynak nekünk
Énis egy tizesen töröm a fejem de én igazábol inkább a méret miatt mert kényelmessebben vagyok rajta a 197cm el
20 km re van egy csak 47000 van benne de ha tuti a gép és meglessz jövöre akkor valószinü h beruházok rá, csak az a 180 ló egy kicsit aggasztó, bár ha normálisan mész és nem vagy folyamatossan kerekező majd én megmutatom faszkalap akkor meglehet ülni.
Majd jövöre kiderül elösször eggyáltalán legyen kereslet a mostanira bár a szivem lehet megszakad . majd lessz valami
Csövi. Bár már beszélgettünk kilóméter állásokról de s zerinted ha minden tuti a mocin nem látszik hallatszik rajta semmi rendszeressen szervizelt akkor megéri 47000km el 1.2 be egy 05 ös 10es?
Majd írd meg hogy ment a csajé

egy kalappal neki holnapra
lépek én is jó éjt .
hülye , .
Na én is megyek aludni, kezdek álmos lenni
mos mé?adalékanyagot adok a 2.00-hoz?
Verd inkább ki ne nyúzd azt a szegényt ő holnap versenyzik
jó éjt kezeket a paplan fölé éjjenek a csajok .
na meek is álomba ringatom crazyTeam női versenyzőjét
jóccaka..
baszni csak hangosan...viszkivel lehet.
De anyagias vagy