Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza a hangja, nagyon szól, meg ne süketülj. De ehhez van valami sportszűrő gasukaszaggatónyi lyukakkal,

Festést ki csinálta, nagyon tetszik
Jó estét, Lenne egy olyan kérdésem hozzátok hogy az üzemanyag tankot milyen kulturált megoldással tudnám lekötni a motoromrol? zx6r 2007
gecc...ez nagggyon dúrva grat hozzá Tibi
na ilyenkorraszép túlééenni a 11ik sörönj
Köszi a segítséget... Akkor majd átkukkolom mi a fasz van... ha lesz rá időm
Naszóval! A zöld a villogtató relé, azzal nem lehet gond mert az egyik fele megy. A pirossal jelölt pontnál ezért kell lennie áramnak. Innentől kezdve ha az egyik fele megy a másik nem akkor a kapcsolótól elmenő szállal van a gond, ezért nem világít a műszerfalon sem a visszajelző lámpácska, pont emiatt azt kizártnak tartom, hogy kiégett volna mindkét izzó mert a visszajelző attól menne.

Szóval én a helyedbe a kapcsoló körül méricskélnék egy multival.
Várj átfutom a manualban az ide vágó elektronikai részt.
jó én értem csak akkor le kell bontani a fél motort... a kormányt, a hátulját stb.
Kontaktspray
annak kurvára örülnék...
Egyszer amikor én csináltam index elektronikát akkor beleástam magam a működésébe de ez a 2002-es modellre igaz. Ott ebben az esetben az leheta hiba ha rossz a kapcsolód jobb oldali kontaktusa a markolatnál.
Küld át a vázszámodat az emailemre!
Kiskalózok!

Lenne egy kérdésem. Hogy a faszba lehet az hogy nem működik az egyik indexem? Mármint érdekes hogy a másik oldal (bal) megy rendesen, de a jobb oldal nem, és a műszerfalon sem jelez vissza semmit. Régebben is csinálta, aztán megjavult magától, de azóta megint szar. És a kocsik meg persze dudálnak hogy nem indexelek.
Üdv! Lassan vezérmű lánc csere esedékes! a kérdésem az lenne hogy milyet, hol és mennyiért vegyek? kawazsolti nálad mennyi lenne?
Brutál! A turával kapcsolatban van valami híred?
Ja voltam, még hívtalak is hogy gyere azt hiszem. De miért nem vagy sose msn-en. Ott még rajzolnék is neked.
na mostan kezdem feltőteni ide..
voltál kint ma
tömörödik
Gyerünk rakjad fel a vidit, had nézzem hogy hogy kerrüllek ki!