Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

használatfüggő...én a 15w50et toltam most bele, de én forgatom, meg versenyis lesz úgynézki, utcára bőnyállal elég a 10w40
Fuchs-on belül Ti melyiket javasoljátok?
http://olajwebshop.com/spl/795...
Perec küld el inkább utánvétellel ,mert a fasz tudja mikor megyek arra megint aztán inkább kiperkálom. Megoldható ?
asszem láttam ott..nekem tutira nem kellett.ma nem leszünk sokáig itt..kb 3 ig..utána go vác.
ha felmelegszik akkor összevissza gyújt, nem megy sztem min 1 v 2 henger, kurva nehezen indul ha lehűl akkor lehet csak indítani
Szinkron 5-8000, szelephézag 2000/korong+3-5000 munkadij, gyertyák 1850-2500/dbX4=10000+munkadij 1-2000, eddig 27000 és nem tudjuk mi a baja a gyújtásodnak. Még akár olcsó is lehet.
sziasztok ! lenne 1 kérdésem felétek. mégpedig h szerelőhöz kellett vinni a motort és a gondja az h nem megfelelően gyújt vagy össze vissza és ezt a szabályozót kellene cserélni illet van még 1 karbiszinkron és 1 szelephézag állítás és gyertyák cseréje, és ezért elkérnek 49 ropit
reális az ár szerintetek?
Engem vársz?
Ó bazzeg neked még én lógok a rsz.világítással
ha tényleg jársz erre a joe környékén megnézem megint a lomok között! Sorry!

Joe! megvan az még a ládikámba? Amékbe matattál vala amultkor..... Ma lehet meglátogatlak ténylegesen :-D
Csak holnap leszek otthon! De ha szerdán feladom pénteken nálad a cucc
Hujujujjjujjjujjujuj, de kúrvára várom.
Van még kép?...... Éles.....
Szépjóestét mindenkinek, a segítségeteket kérném egy apró ámde bosszantó kérdésben, valamelyikőtök nem tudja véletlen melyik biztosíték a parkolóégőké? egyik parkolóm sem kap áramot.
elölre is köszi
Skacok segítsetek már míg el nem felejtem vinnem kell ezt a dögöt vizsgáztatni és az indexek E jelzésesek de nincs másik ledeshez való relém és gyorsan villog,meg nincs gyári rendszám világítás csak ledesem persze fehér.na az a kérdés ha így viszem vizsgára ,hogy a ledes rend.világítást belerakom abba az otromba műanyag szarba elfogadják-e, az indexet hagyjam vagy vegyem le mindegyiket ,mert asszem nem kötelező az index ugye? Ti mi mondtok ?
fekveröhögőrecskázós!
jóvan...ittammá
akkor se szophatsz le
csipázom a szöveged!

Tegnap tankoltam!Eredmény! 4000ft-ért 10.72l nap végére ismét tankoltam! Nem fog ez így menni!
rokifórum...monnyuk nekem akkor megmondta a doki :legközelebb székre üljek..édesanyám pedig azt:mégegy motort hazahozol úgy szájbaváglak a sodrófával -sose fogsz csajozni....oszt ma csajom is van meg motorom is meg két faszosom....meg nekik motorjuk
Nekem csak "egyszerű" achilles ín szakadt el a bal lábamba Azóta nem tudom se spicbe hajlítani a lábam se 2 lábujjam mozgatni! Szóval nekem is necces ez a téma!
a válaszom :nem,nem szophatsz le bő nyállal tekerve
Csináltatok neked markolatváltót a kawára, jó lesz? Talán még megvan a rigám markolata az olyan volt de csak 1-2 lesz rajta