Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na csináljá bele, de frisset ám!
Szevasz! Hát vazze a szemetesek élete ott sem egy leányálom!
A Photoshoppnak is van azért egy határa.
Nincsen benne olaj.
A képek lemaradtak.
Itt a terv a fényezőnek. Aztán szép legyen!
Na gyerekek hétfőn viszem a vasat fényezőhöz Durcán fgo kinézni Amint kész jönnek a képek róla
HELLO NÉGEREK

németben vagyok aki esetleg el akar érni +36203123553
persze ez nekem sokba kerül

szopjatok le!

persze eddig itt sem kerestem
Jóéjt
találtál érdekeset a képekben?
NA lépek aludni! Csoki mindenkinek!
Én meg a Kocsmábol . Szerintem nem, megnézetm 1-2 képet és nem ugy látszik hogy felmenne rá.
http://www.bikepics.com/kawasa...
Ittt vannak képek.
Már csak a lábtartók vannak vissza,
Most végeztem a melóval!
Egy kérdés!
ZX10 (03-05) and ZX636 B1H B2H (03-04) lábtartójának a felfogatási pontjai egyeznek?! MErt nem 1-2 ebay hirdetésben láttam hogy egy lábtartót így reklámoztak hogy fel lehet tenni mind a 2 évjáratú kawasakira!
Menö
Ilyen késön még fent vagy?
na olaj is meg van
Egekbe szállhat a benzinár
2011-02-27 17:13:00
Budapest - Akár 4-500 forintos literenkénti üzemanyagárra is készülhetnek az autósok, ha valóra válnak a legrosszabb forgatókönyvek.
Az egyik japán bankház, a Nomura szerint a mostani helyzet nagyon hasonlít az 1990-1991-es Öböl-háborús időszakra. Akkor a termeléskiesés miatt az olaj ára hét hónap alatt közel másfélszeresére nőtt, s ha a forrongó Líbiában és Algériában is elapadnának a kutak, ugyan ez a helyzet állhatna elő. Azzal 220 dollárra nőhetne a most 110 dollár körüli olajár, s egekbe emelkednének a hazai üzemanyagárak is.

Radisov szerint, ha jelentősen drágulna az olaj, azt kétszeresen is megfizetnék a magyar autósok. Az olajárrobbanást valószínűleg olyan helyzet okozná, ami a forint árfolyamát is a mélybe lökné. És mivel az olajért dollárban fizetünk, úgy a gyenge forint is növelné az árakat.
Mennyi ez most vicc ugye 70 ezer .
egy hónap mulva már verseny van
SOS-kérdés! 05-06 636-on kormány tengelyén lévő anya (a felső kifli felett középen, igen az a bazi nagy!) mekkora? Jól emlékszem, hogy 36?
Strici ez kb mennyibe lenne ?
http://cgi.ebay.co.uk/pro-bolt...
Tuti,hogy kell csak még azt nem tudom mikor de szólok oké ha kell biztosan.
BSB-ben is használják és nekem is ilyen van a gépen!
ja és jó munkát .