Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5000 meg egy csivi
át
5000 -é mitvállaló vizsga = átmegy
hát ezen e kibaszott 'E' nincs akkor ezt is beszoptam fasza.
én meg vizsgáztatok....ugyhogy aki akar vizsgáztathat eddig átment minden..szabályosan
ne engem kérdezz... De ha azon is kellene E betűnek lennie (márpedig sztem elég valószínű) akkor az is necces lehet... De ez csak tipp
Az is ledes de fehér azt sem fogadják el ?
úgy könnyű...
Nekem tök jó, mert hétfőn megy eredetvizsgára, utána műszaki, és utána igénylem csak meg a rendszámot, szóval nincs mit megvilágítani :)
Az indexet nem nézik,mert nem kell. Le sem szarják.
És mit csinálsz a rendszámvilágítással? Nem lesz? Anélkül átmegy?
Ha leveszem az indexeket akk. átengedik azt mondod, mert a fasz sem vesz gyári indexet.
Atengedik mondom
Voltak régen a levelező tagozatos műszaki vizsgák, amikor elvitted a forgalmit meg a hátsó rendszámot, és ennyi elég is volt
Akkor is volt foto. Bizony.
Nekem is minden ledes az össz index a rendszám t. világittásom is csak a hátsó lámpa gyári ledes. viszont az indexek nekem 'E' jelzésesek csak gyorsan villog nekem ez a bajom, mert sztem ezért nem engednék át. Úgy hogy kell az a kibasz index vagy ha leveszem akkor átmegy . Ez a kérdés.
Bizony. Fényképezés van.
Annó igen, csak már fényképeznek, meg minden kurvaanyja...
Ja es 30p alatt megvan....
Anno nekem igy ment bar nem volt ilyen allapotban mint most..
Odamesz 15 e. a zsebben es semmit sem neznek.
Nekem az a helyzet, hogy mindenem LED-es, tehát az első index, a hátsó index, meg a rendszámvilágítás is, amit nem fogadnak el ott, ahol kérdeztem. Ha felteszem az új hátsó lámpát, ami integrált indexes, és leveszem elölről a LED-es indexet, azt se fogadják el.
Gyári indexeket meg faszom se vesz.
Jót kérdeztél Dr.VFR én is kérdeztem tőlük de semmi válasz pedig jó lenne ha mondanának valamit mert hamar eljön a hónap vége oszt nem akarok beszopni .
Szeva Strici asszem kicsit félreértetted a kérdést nem akartalak felidegesíteni persze,hogy várok csak kíváncsi voltam arra mi van akkor ha a jó ember nem küldi sem az árut sem a pénzt.
Ha nem jön a kam. akkor nem jön ez ellen sajna nem tudunk mit tenni ez van ezt dobta a gép
Nem akartalak idegesíteni frankon ha úgy vetted akk.bocs .
A saját befizetett adómat küldik vissza. Persze a kamatait nem.
legalább ragassz fel bazmeg egy Bocy raccsing tím-es matricát ha má na... támogattalak érted