Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Martin nem akarok kuncsorogni de nem csinálnád meg nekem a motort úgy hogy a fékkar , korm.vég. súly, 1 villa,fék nyergek váz,segéd váz gold az idomok gyári ezüst . Légysz , , , ,
Szevasztok skacok. Olyan kibasz hideg van ma ki sem mentem a szobából a fa..om se pedig be akartam indítani a motort de így még a kedvem is elment pedig..........................
Szia! esetleg nem csinálnál 1 ilyen képet nekem is? én is fehérre akarom fujatni és megnézném hogy nézne ki! ha megcsinálod itt van a kép neki! fenik maradjanak zöldek... többi idom és tank fehér!
Viccelsz? Ennyi pénzért nem kapok robogóra való tükröt sem
Akkor összességében megérte az árát!
Szeva!

A minősége kicsit jobb, mint amit egy hasonló árú tükörtől elvárható. Lehet igazából semmi extra nincs vele. A képek alapján féltem, hogy afféle biciklis kormányvég-tükörről van szó, de nem. Ennek fém a szára, kemény műanyag a tükörház. A befogó pedig fém, amit megbízhatóbbnak tartok, mint egy műanyag dugó.

bocs az off-ért...képeket később...
okés!
Most néztem meg! Rajta van
csá strici. ment pénz? tegnap utaltam.
Lehet lesz nagyon jóárasított HEL (nekem is ilyen van) fémfékcső szett! 2 első 1 hátsó! Jelenleg 12.000ft de az eladóra várok hogy mondjon egy postaköltséget hozzá!
Szia martin! Nyomhatnál nekem egy mailt hogy mi van veled! Lassan jön a jó idő...
Szia Strici! Unatkoztam, meg úgyis ki kellett próbálnom pár brusht meg ellenőriztem, hogy nem felejtettem e el Photoshopploni, úgyhogy csináltam pár képet. A Te képeden gyakoroltam, úgyis az STC project előtt gyöngyház fehérben gondolkodtál. Igazából a minta 'semmilyen' lett, mert csak nyomogattam a brusht, aztán ahogy sikerült, úgy sikerült. Háttérnek talán elmegy, vagy STC 2 Projectnek. Szép napot.
U.i.: Bocsi az offért.

...és milyen? Egy kis leírást nyomhatnál!Szeretem tudni hogy éppen milyen minőségben gyártanak a kínai genyók!
Háhelo!

Megjött a ganaj, respektálom nagyon köszi a közreműködést!

p
Hoppá bocsi

Amúgy azért írtam, hogy minusz 100.000 mert ennyi kell a festéshez
roleeka ez durva vót ám nem zőőőd hát old meg a problémát igyál addig míg zőőd nem lesz , .
akkó hivjá megint mert egésznap flexőtem.....oszt nem hivom vissza az összes számot...
Hívtalak ma. Baszom a nézésed.
ugyis megtudom...bár nem érdekel,csak illendőségből kérdeztem ilyen szépen
Motorral, csak megálltam tankolni
Azt meg ne akard tudni!
a tankkal nyomtad a 8 percet vagy a motorral?,amugy kiatököm vagy?
Az első kerék meg az idom közt tényleg csak egy centi van :)
Tényleg meg van ott rogyva a váz alja a nyaknál.
és tölts bele olajat.....