Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké még nagyobb kavalkád lesz a fejembe .
Tudod mi jön még be az USA-ban ahogy megcsinálják a festést grafhiti féleség nagyon bejön .
2. Egyébként ha gondolod, majd még gondolkodhatunk a terveken.
Hát már remélem jó idő lesz. Télen meg akarom valamelyik terved valósítani csak még azt nem tudom melyiket mert mindegyik nagyon szép.
Szted melyik jobb 1 v.2. kép mer asszony vitatkozik velem .
Ennél szebb aranyat nem tudok kikeverni. Amúgy mi újság? 1 hét múlva tavasz, tartósan 10 fokot mondanak.
Fasza , , ,

Köszi , , , ,
Nincs harag.
De csak akkor ha nincs probléma............... remélem nincs harag .
Igen igen erre de valami arany arany szín mint a első villák ha nem baj ,............ . De a háttér a fasza nagyon.
Valami ilyesmire gondoltál? Hátteret cseréltem valami Nascaros pályára.
Az kemény meg gondolom azért is több pont jár ha apu v. anyu visz egy borítékot és kb 3 cm vastag . Remélem sikerül én kívánom
De nagyon! Csak sajnos nevetséges a ponthatár. (430 pont) Szinte csodával lenne egyenlő, ha bejutnék, pedig jó tanuló vagyok.. De hát ez az oktatási rendszer.. Több pontot ad a bőröd színére, mint arra, hogy van e nyelvvizsgád.
Hát remélem leszel ilyen hozzá értéssel bebaszna ha nem vagy nem akarsz az lenni ?
Csakis Photoshop. (Én CS3-mat használok, de a CS5 a legjobb, csak az nálam nem működik)
Hát akkor az biztos sikerült, de a fő az áprilisba, illetve július elején lesz. Attól függ, hogy leszek e motortervező.
Nem tudom csak mikor utoljára küldtem e-mailt azt mondtad vizsgázol.
köszi a képet, hogy csináltad, milyen progival? photo shop?
Melyik?
Vizsgád,hogy sikerült ?
Köszi köszi köszi köszi , , , ,
Jó lesz itt, persze! Na meg is próbálom átdolgozni.
, , ,
Már belinkeltem a képet vagy elküldjem e-mail-ban is ?
A kép és ha tudod a hátteret kiveszed. Köszi
Egyébként nem fogod elhinni, de én is pont erre gondoltam. Nézegettem az 'új' galériádat, hogy milyen szép képet csinál az új fényképező. Gondolkodtam is, hogy majd írok egy emilt, hogy küldj egy 'új fajta' képet és átgondoljuk a régi tervedet, csak még nem volt időm. De hogy a többiek meg ne unják, inkább e-mailen folytassuk, mert a végén virtual tuning topicot csinálok a ZX6r topicból. Üdv!