Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az igaz...attól még nem értem.....kivételesen borozom.
bazzeg te ittál
nem értem mit ugattok...
35 a négyhengeres

Nem vészes, vannak drágább helyek is
cserélj olajat
mi 35?
Már egy ideje nézegettem ezeket a beragadt 08-as Tizeseket. Aztán szerettem volna kicsit jobban megcsinálni a pályamocit. Full rendszer, gyorsváltó, pc ilyesmi. És jé! Miért szórnám a pénzt egy 7 éves motorra ha van lehetőség 0km-re ami 2 generációval fiatalabb?
A 04-es most még ér valamit. Gondoltam beszámoltatom de addigra nem lett kész. Ennyi.
Szia Maestro!
Sale date: 02/10/11

Ekkor adtam le a rendelést!
Amit írtam hogy van amikor 2 hét alatt itt van de előfordul hogy több hét!
Nekem most jött meg egy elemlámpa tartó az is 11-én lett megrendelve de az amcsiból jött!
Szegén Go komának is elég lassan jön meg a cucca az MD-80

Ja és van olyan termékem is amit 11-én rendeltem meg és csak jövőhét hétfőn fognak feladni a postára Össze is balhéztam az eladóval miatta!
Szeva!

Rendeltünk pár hete csájnából. Meddig szokott tartani amíg ideér?
...és mi volt a döntő ok hogy lecseréld a moccot?!
Ja és lesz rendelés. A hétvégéig még kitalálom.
Aha. Volt már rá példa. Igen jó érzés. És, hogy muja is elégedett legyen most két Kawa lesz.
Odáig már nem jutottam! Ha kell markolat vagy k.végsúly szólj és lesek neked valamit az ebayen olcsóba!

Akkor ameddig nem adod el 2 motorod lesz?
40274 hsz.
Mennyi dollárba kerül?!
Azt hiszem már csak 1 valami nem írtál...
Párszor megtört, szétpályázott, minden alkalommal patentul megcsinált mociról van szó amiben 2000km-ként cseréltem a motul 300V-t.
Bővebben. A motorban 33000km van de az utolsó esésemnél elrepedt a műszerfal ezért kerítettem rá újat. Abban 9000 van. Új a segédváz meg a felni is. (Új=bontott sérülésmentes).
A 33000-ből olyan 4-5000 a pálya. Ja a mocit használtan vettem 3 éve akkor 10500 volt benne állítólag.
A meghajtóláncban 5-6000km van, a fékbetét tán 50-60%-os.
A motorolajban szerintem 1500km sincs. Van rajta öhlins teló, meg egy sportdob. Meg van a gyári is.
Így nézett ki amikor vettem. Ugyan ez lesz csak fekete felnivel meg másik plexivel. Ja talán veszek rá új kormánymarkolatot, meg kormányvégsúlyt is.
Itt megnézheted mennyire volt megzúzva.
Még annyit, hogy most kap új műszaki vizsgát és a terveim szerint rárakom az új moci gumijait. Szóval pár km-es gumik lesznek rajta.
Ennyi.
Bassza meg megint emelik azt a kibaszott benzin árat rohadjanak meg , , , , ,
Sziasztok!
Van egy 1991-es GPX 500R-em, a probléma a következő vele: melegen nagyon nehezen lehet megtalálni az ürest. Ökölbe szorított lábbal tudom csak kivenni. Mi a véleményetek mi okozhat ilyet? A kuplung holtjátékot kizártam , ha rá van állítva akkor is ezt csinálja. Hidegen viszont minden fa**a.
35000?
Mi va?
Csak szimpla érdeklödés! Mika az adatai a mocidnak(Régi) kilóméter meg ilyenek, állapot? csak kiváncsiság. mert amennyiért árulnád az nem vészes, Bár 1 éve vettem a mocim csak mindig töröm a fejem minden jó vásáron
Köszi
De jó lenne egy ilyen vizsgálat....
Motordiagnosztika,teljesítménymérés a Kawa M3 ban
http://kawasakiszerviz.eu/
na mia picsa van?