Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azon múlik. Rossi 58 kg, Pedrosa 45. No nem mint ha a lábuk nyomába érnék.
Ezt nem tudtam, de ezesetben egyél rendesen
Nagyobb/nehezebb mint a 2004-es.
Hát akkor még én se de így adta ki.

Jó lesz az neked, ez a kisebb forma jobban megy az alkatodhoz
Na gratulálok. Télen még nem tudtam, hogy új motort fogok venni.
Meg írni se tudok ettől a pár sörtöl
Nem akarom megvenni mivel lefoglaloztam már az újat

De én nem szoktam a csak a pofámat jártatni. Télen még tényleg érdekelt volnq, most csak kíváncsiságból kérdeztem meg
Komoly vevőnek bármennyit. Nethuszároknak semennyit.
Komoly vevő=50 000Ft foglalóval a zsebében érkezik és nem kezd el hápogni olyan dolgokról amit leírtam a hirdetésben. Egyébként 1.2-ért fogom hirdetni. Komoly vevőnek engedek.
A Yamahámnál volt olyan ember akinek mondtam minek alkudozik úgy sem veszi meg? De igen ő igen. Jó mondom odaadom 650-ért.(800-ért hirdettem) Adj 30 foglalót. Ja hát még másik motort is meg akar nézni. Akkor mi a tökömet alkudozol? Ha jó vedd meg. Ha nem tetszik ne alkudozz hanem húzzál el. Többet nem láttam. 700-ért ment el a moci. Ember jött ránézett. Gyönyörű! És vitte.
Szóval akkor alkudozz ha meg akarod venni. Tudom, hogy még a sajátodat sem adtad el.
Mit engedsz a feléből?
Hát ha kész lesz meghirdetem egy összegért amit gondolok. Ha valami madár megveszi jó, ha nem nem. Aztán pár hónap múlva beviszem valahová ahol szó nélkül átveszik valamivel kevesebbért. Persze előtte átszerelem full szériára. Ha valami ismerős veszi meg az persze jobb lenne.
Ejj pedig télen még hogy megvettem volna tőled törötten a régit, erre meg most adod el majd

Hát van neked szíved

A régit tényleg eladod vagy marad a trónörökösé mint gyakorlümotor
legyen így sok sör után az se baj ha fiu lesz
Aha. A másikat nem tartom meg sokáig. Ez is lámpás/rendszámos lesz.
ebből lesz a pályamasina?
Szerintem nem lesz bukógomba. A pályaidom fogja a csúszást. Nagyobb esésnél meg jobb ha nincs. Gyári idomhoz kéne. De az nem sokáig lesz rajta.
lsl bukógomba esetleg?köll?ződ...2 db ..
jóvan
Amit látsz. Fej-has far. A faridom teteje le van vágva. Mondjuk úgy, hogy az ülés helye. A többi olyan mint a képen.
várjá várjá...este van.....mellik tagok vannak meg?
25-ért a Tied. Ilyen mint a képen csak a faridomnak le lett vágva a teteje és nincs meg az a darab. Át akartam alakítani kétülésesnek csak közben vettem inkább egy kész lámpásat.
Akkor sok szerencsét hozzá ddt! Használd egészséggel
Akkor elég hétfőn? vagy oldjam meg előbb?
Van egy fél ami fehér és motoron még nem volt. A zöldet hidd el nem akarod.
p.idom ?2005 öshö?
Cegléd.