Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megyek le a garázsba megpróbálom beüzemeltetni a hátsó lámpát és dobok fel róla videót és ellehet dönteni hogy kell e valakinek ez a fajta!
nem baj.bikázd át és hagyd járva az autó kb negyed órát.a motor inditása előtt oldd fel a bikázást.
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat ha meg lesznek a cuccok majd teszek fel képeket róla ..
köszi.Nem basz el valamit a 95ah?mellesleg olyan ko az akksi h a lampa muszerfal sem villan be.
szevasztok.
Lehet motor akksit bikazni,nagy Ah diesel kocsirol?


Mi a pálya?
Csá Dáriusz! a jobb oldalon hogy csatlakozik a vázra a gomba? tudnál róla képeket készíteni?
Tudok segiteni jó áron. Adatlapomon elérsz!
csatlakozom MrGo és Stricihez, inkább az uj az kibir 10x annyit mint a használt és nem kell 1-2 évente ujra keresgélnd
Köszönöm a tanácsot azt akarom hogy minden gyári állapotában megmaradjon ugyhogy lehet eezt fogom tenni.
örök hála
3 után gyertek mert De dolgozom aztán lejátszuk ,
nekem ne mondd...meg kellett vennem mindet de szerencsére nemsoká ready to race má csak sportorvos kéne me akit tudok az soha nem ér rá
Gondolom a gumigyűrű az idomok közé megy! Na majd lövök én is egy pár képet és megmutatom hogyan oldotta meg mert én is elbasztam valahova és gyári ára 600ft felett van annak a szarnak
holnap lövök pár képet....még 2db lemezanya és 2db gumigyűrű hiányzik aztán a többi már nem optika
Szétlesz rúgva a picsád ... ha nem nyomatsz fel galériát a motorodról... hogy állsz vele?
De tudod van kitől elviseli az ember és van akitől nem!Ezért holnap át megyek hozzá és orrba vágom
itt má csak ilyen családiasan megy
Időm nincs rá hogy itt legyek.És nem is akartam írogatni csak Go fel..... az agyam.
mire nem mindig van helyzet... mé nem láttunk még itten
Mire gondolsz?
NEkem sem volt dugó a végén! Lehet veled kivételezned bazdmeg!
mé nincs?legyen?