Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szaisztok!
Decemberben szeretnék venni egy 636-os bringát.
Szeretném kikérni a véleményeteket a tipusról,illetve hogy miket nézzek meg a motoron mielőtt megvenném.
Segitségeteket nagyon megköszönném.
Üdv.
Hát ez az meghúztam de hogy hogy lazult meg fogalmam sincs .
Durva lenne mire hazaérnék fél motor hiányozna .
Azért a kerekekre figyelek .
há húzkáld meg a csavarokat papi..így eccee elhagyod a első kereked is
Ma voltam motorolni Siófokon és mikor hazaértem beálltam a garázsba mondom emelő alá aztán csá hát nem kellet emelőre rakni ugyan is elhagytam a balos emelőszemem , de hogy hogyan fasz tudja . Így jártam sajna sebaj majd lesz másik.
Hát nem gyengén muzsikál kíváncsi leszek rá milyen élőben .
Szasztok mi a szitú skacok hmmm ? .
kicsit odabasz...akarok egyet
elég komoly!
ej ha baszott erős lett, megtörni látszik a bömoös egyeduralma. De várjuk ki a többi gyártót is Honda, Yamaha lehetnek még érdekességek. De egy tesztkorre elvinném az ezrest, mit tud a csoda elektronika
Erre irtam neked árat a 120 és 180-as párban
engem ez érdekellne : Bridgestone motorgumik -40% kedvezményel!
Szia! A bt023 párban 56000ft most akcióban! Ha bármi kell szólj láncszett gyertya olaj stb stb
Én ellen példa vagyok mert nekem semmim nem volt elötte
És tényleg
szia! engem meg a gumi érdekellne! első hátsó... majd irj árat mennyi lenne köszi
Ha van raktáron akkor igen ha nincs akkor adok rá egy egyedi árat
Ok! Bármi kell szólj!
Zsolt, ez a -20% a DID láncszettre egyel kisebb első lánckerékkel és a Brembo carbon-ceramic fékbetétekre is értendő?
hétvégén összeírok egy listát! Ez a debreceni kawa szalon egy nagy rakás szar 3hete várom azokat a csavarokat...de fasz vltam hogy nem tőled rendeltem!
kawasaki gyári alkatrészekböl november,december hónapban -30% kedvezmény!

utángyártott alkatrészekböl fékbetét,láncszett gyertya stb -20% kedvezmény

Bridgestone motorgumik -40% kedvezményel!
úgy látszik nsr után ez a következő lépcső mindenkinek
A tank oldalán és az üléspupon a olyan minták legyenek mint amien a faron a Zx6r feliratnál olyan hegyes éles forma. Ha negoldható. Nagonszépen köszönöm.
Supercorsa igen jó gumi!
Tarrosságot ne várj tőle, cserébe tapadni fog.

Csak óvatosan majd a haza úton.