Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

attól függ melyik irányba
én, mikor megfordították az irányt több másodperccel rosszabbat mentem,de tartósan
de hát mindenkinek van egy erősebb oldala gondolom
(remélem nem csak én vagyok ilyen selejt )
Rem jövő nyáron sok napsütéses pályázás lessz!
elsőre tese votá ilyen vitéz
Hát szerintem se utánna menny kaucson mindig kapott 1kört
Jó motor az,aminek a fékei kihúznak abból a sz*rból,amibe a blokkja vitt bele,nem igaz?
Egyébként,nem vagyok elégedetlen,de ha már cserélni kell a betétet elöl(az egyetlen dolog amire költeni kell..) én bepróbálnék egy fékrendszert.főfék,nyereg,fém fékcső,5.1 olaj.Mit hogyan érdemes csinálni?(milyen márka stb).még a hullámos tárcsán is gondolkodom,de csak akkor ha ez már a minimumon van(eddig még nem jutottam el)
akko ne utánam gyere
Akkor kelems csalodás ért. ez eléf ritka. Garatula. Csak vigyázz rá akkor ö is vigyáz rád.
majd mutasd az ívet,de csak azt ami 1:55 alatti időhöz vezet
szerintem átvertek vele.azt mondták használt,pedig ahogy megnéztem inkább új lehetett
meglesz...elvileg versenyezni is fogok ha nem dől össze a kártyavár
találkozzunk jövőre a ringen
Jó álapotunak tünik. Üdv köztünk. Mozorikussan hogy szuperál a ZÖLDSÉG?
az fasza...akko királyság
enyim most kezd fasza lenni...monnyuk nem gyárira csinálom..de ütni fog
ha hazamegyek vele magyarországra akkor ott igen.itt,ahol azért olcsóbb mint otthon inkább úgy mondanám hogy árában vettem.
a lényeg hogy nagyon egyben van(itt komolyan veszik a visszatekergetést és a múlt pontosan visszakövethető a vosa-nak köszönhetően),a blokkja meseszépen szól,a kidörrentő is megér egy misét(nem tudom látszik-e,de micron),idom hibátlan állapotban,úgy néztem a nagy műszaki rendberakása maximum 1 pár fékbetét lesz,talán nem vág földhöz
igazából otthon esélyt sem látok arra hogy valaki ilyen karbantartottat vegyen
nem tudok rá semmi rosszat mondani,egy csoda
naa...fasza ez üdv itt márkatesó
jó vétel vot a vas?
Üdv mindenkinek
Kicsit engem is meglep,de végül itt kötöttem ki
Ma sikerült elhozni.Lehet hogy nem látszik,de örülök
Elég jó áruk van ezeknek. még szerencse hogy amikor vettem akkor feltette a musó az a gépet ami most az enyém. a 2007 hitelátvállalásos amikor nézelödtem mocik után akkor beszéltem vele. más oldalon is árulta.
Köszi
persze. Én a Kelomotornál vettem a sisakot és mondtam nekik hogy hozzanak hozzá egy tükrös kék plexit is. Amikor mentem érte mindkettőt beszerezték. Amúgy a plexi hogy a legdrágább is kijön 10e-ből.
Néztem most olcsón 04-es 636-osokat és 05-ös 636-osokat Apróban elég olcsón sztem nézd meg.
Hjc akarok minden féle képpen.
Janou84 könnyen lehet kapni hozzá színes plekit?
Köszi, de 2002-től csak újabbat veszek, nem akarok visszalépni. Az előző 2002es volt.
A HJC-t vedd meg! Nekem az FG-15 Draco van, kurva jó sisak.