Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van használt...20 é odaadom a párat..a széle annyira már nem jó,,,
,,,de a közepe még kopásmentes válogathatsz is...
ez egy kicsikét sok esetleg ha ebből lejön a 40% akkor úgy ki vagyok vele békülve de most komolyan 30-35 körül nem adod oda a pár gumit?
akár a pályán is körbemenünk keréken kurvanagy steelhorse matrinyával az alsó fertályon.monnyuk a sikán azé durva lesz ,de a biznyák minden pénzt megér ..fertály az pontosjé vagy elipszilon?
Kurti segíts-te ehhez értesz
Ha igy megy jővőre is a bolt megoldjuk! Kellene egy jó reklám ember a ringen!
nekem a 3.képen látható gépjárómű kellene..egyedi hitelkonstrukcióval 1200 havi részletre 0 thm-mel esetleg?
hasznos fordulattartomány:9500-12500 ig
akinek 07-08as kawája van kérem jelentkezzen!
Szerintem az motorfényezős topicban többet tudnak mondani!
Jaja csak a lakkozást önmagában mennyiért csinálják azt szeretném tudni. gondolom amikor elkezdik megcsiszolják és akkor már a régi matricáknak annyi is.
meg a matricákat is az alá érdemes felrakni hogy ne kopjon le
Kitartás
Én is.
A gyomrom még nem egy százas.
A faszt pia hozza meg az egyensúlyérzékem
csá Strici multkor beszélgettünk a festésröl emlékszel?
Na a festés után lakréteget fujnak rá nem? attol fog csillogni villogni
Fasza. mocira már nem kell ülnöd mert kivontad legalább nem szédülsz le rola
Jah értem.
Volt ma a lámpánál egy kawás gyerek köszöntem neki (látta is) és baszot köszönnni. Azt gondoltam te voltál de ....nem.
Te ugye köszöntél volna remélem.
Szia! Sajnos nem én voltam motorral! Még a fényezőnél vannak a cuccok!
Hello.
Te álltál ma B.újfaluban a lámpánál?
tépem a hajam, tegnap faszán berugtam győzök ma helyrerázódni
Hahó srácok. mindenki tépi a gázzt vagy mivan?
jaja jól mondod
08 as az már ha jol tudom 600-as nem 636-os, de szerintem az jobb választás lenne. Nézd meg hogy estek e vele, amikor mész megnézni szolj az illetönek hogy ne járassa elötte, akkor kiderül hogy indul hidegen he esetleg van szervizkönyve azt kérjed meg amikor mész vele egy kört olyan 80-90 km/h-nál engedd el a kormányt és ha nem huz el semerre akkor tuti, meg vátogass vele sokat hogy nem dobja e ki a sebességet, mert akkor elképzelhetö hogy nyirva volt. Naggyábol ennyi de ez az én véleményem. azért várd meg mit irnak a többiek. Sok sikert a vásárhoz
2005-ös az eggyik amit kinéztem,ennek már az ülés alatt van a kipufogó,a másik 08-as.
A 636-os megnevezéssel 3 generációt öleltél fel. Pontosíts egy kicsit.