Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lájkóóóójjá ecsím,el vagy veszve,tán alszasz mint a medvék? Vagy csak ünnepekre kaptá netet?
Amint jó idő lesz és lehet motorozni megkapod
http://www.facebook.com/kawasa...!/photo.php?pid=455983&o=all&op=1&view
=all&subj=238731308720&id=100000356094121

lájk bazmeg lájk
jo jo,,de hol a whiskey?
Lófaszt, kap egy whisky-t és elfelejt mindent
ezé kapunk
Nem
Az bizony fitymabőr
erre nincs bizonyítékod ,
de lehet valami aszfaltálló kriptonithuzat
pedig bőrből van
úú de ronda az a sisak
Szia,
én próbáltam egyszer ,tönkre nem vágja a gépet,
de nekem a nyomaték az lefeleződött kb,és össze vissza dadogott tőle felesben.
én nem öntöm bele többet .
kapcsúllyad fő a villyanyt bazmeg
Jó kép de lehetne világosabb me nem látlak rendesen .
Köszi a választ crazy papa csak érdeklődési szinten megy a dolog de lehet,hogy kipróbálom nem tudom.Féltem a paripát,hogy tönkre bassza.
és...osztály vigyázz!
motornál nem nézzük mennyit eszik.merakkó lupo 3L-t kell venni..én meg nem kisérleteznék ilyennel-bioetanol motorba......egyéni vélemény.
de ha tényleg érdekel tedd fel a kérdést a hegylakókban,mert Kutya ezzel (is)foglaLKOZIK
Dobna valaki választ a kérdésemre nekem fontos lenne na ,
mivan csajok? hétvégén megjöttek az idomok... már elkezdtem felpakolni őket :Dhehe...kibebaszott jó lesz,nekem nagyon adja
kérésed parancs
Lájkoltam a képedet kopasz de miért nem a kipufogóbaszósat toltad fel azzal tuti nyernél
Szasztok lenne egy kérdésem mi a véleményetek a E85 és a 95-ös felesben való használatáról? Lesz valami baja a gépnek ha így használom ?
Kösz a válaszokat .
Majd holnap válaszolok,mert mennem kell sajna melóba , szasztok.
Hali mindenki! "lájkoljátok" már ezt a képem facebook-on léccííí úgy kell h elöbb a kawaski magyaroszág oldalát kell "lájkolni" majd az én képemet! Köszönöm szépen! itt a link h mielyiket kell:http://www.facebook.com/profil...!/photo.php?pid=73199&o=all&op=1&
view=all&subj=238731308720&id=100001731258257
nem vagyok a postásod.a 2 db cucc a polcon porosodik-amihez persze nem sok közöd mert nem te rendelted.ha feszült vagy szedj nyugtatót.
Dáriusz rád jelöltem OP7-en (Ieman) nick névvel .