Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdeznék azoktol az emberektöl akiknek 02-04 es zx636rje van-volt.
Mostanában vettem észre hogy felváltásnál pl:2böl 3 ba 50 körül engeden a kuplungot és néha kis morgó hangot ad. meg amikor behuzom a kuplungot néha csattanást hallok mint amikor váltok. meg egyre jobban csattog a váltó. amikor megvettem cseréltem benne vezérmü láncfeszítö patront, eltelt 3-4 hónap és megint hangos. azért cseréltem mert már kopogott régen, most nem kopog csak hallom. Arra lennék kiváncsi hogy ebböl mi a normális dolog és mi nem mert sokan mondják hogy a KAWA hagos csttogó moci, de valakinek nem is volt és ezt mondja, Tudnátok mondani valamit rá? ja és 34000km van benne most. Nagyon megköszönném.
Helló Urak!
Van egy pár vágott slickem, melyeket motor hiányában nem tudok használni: Bridgestone Battalax 09-es vágott slick
Béke.
Hol lessz a Lime parti helyileg?
Csak azért hogy mien messz kellene mennem.
Keresek 636-hoz 2005-2006 váltót.
30/9852705
Béke
mwgtudod adni a Ricsibontó tel számát?
A félcsepp alaku idexeket mennyibe vetted?
ki nem hagynám még pofoné se..
én is ittas vezető (-vezető) vagyok, de ha tovább akadékoskodsz muszáj lesz összehozni
jájjbázmeg...má igy is ittas vagyok..de összehozzuk.
12 egy zsugor. hozzad!
soknak ?én csak egyről tudok
Csoki mindenkinek!
Augusztis 20 környékén lesz ha jól tudom a Lime party! Esetleg utána valami kis magán partyt nem csapatnánk a környéken valami üdölőben ahol a motorokat is letudnánk rakni? Valakinek valami ötlet?! Meg ugye sok embernek tartozok sörrel!
Üdv!
Ha valakinek vasárnap van kedve a pilisben tekeregni, az szóljon...
Ok ob!
csakhogy leesett. lesz egy vagon söröm, amit visszafizetek, de te 2 vagonnal jössz, úgyhogy vegyed a teherjegyet az elvirán
tartozááást?má neked is tartozom? ne má..
mé lesz egy vagon söröd hogy kifizess? este nem joe....váci világi vigalom van..itten fogok bebaszni remélem.
akkor gyere 19h-ra sörözni és egyenlítheted a tartozást
maj megnézem...de bent van kawában pesten
Lehet veszek én majd egy első pirit! Nincs rajta egyik oldalt hogy SC1 vagy SC2 ilyesmi kéne hogy legyen.
van metz k2..azon elég sok..és pirreli superbike az egyenletes szép kopású..keverékét nem tudom mert nem értek hozzá.190 es..keresek valami elsőt is..
Az emlitett gumit megnéznéd majd nekem? Mennyi rajta a hús és milyen keverék?
jovan haver..te nagyon kipihented magad megint..
Nekem meg a teri black motors!
jo az..nem mindegy ki aszponzor..felőlem kurcsány is lehetne.
Hátha lesz 1 szponzora! oldalidomon az ob hasznalati utasitása! Airbrush-al!