Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálom...
na jó, még meggondolom Köszönöm
Ne legyél csíra mint a pereckirály.
Mindig ezzel a fals dumával jön.
Ésszel kell motorzni.
De utoljára ajánlom fel!
Meg fizetek elötte egy sört is.
nagyon kedves tőled, de félek hogy összetörném... nem merem más motorját vezetni
Elviszlek a mátrába, mehetsz a gépemmel egy-két kört, úgy gyógyítómotorozás gyanánt. ,
soha nem utaztam még utasként
Utasként mennyire tetszik a szerep?
Dunaharaszti. Pontosan Soroksár mellett van.
Elképzelni sem tudom, hogy milyen szar lehet ez.
Nagyon sajnálom.
Hol laksz te helyileg?
nem tudom... ha nem találják meg, idén már biztos nem lesz motorom. De talán jövőre sem.
Neked most, hogyan tovább.
Mik a kilátások?
éttem
nem sajnos...
Nem szabad.
Éhezni nem fogok.
kiderült már kinek/knek kell levágni a kezüket?
és akkor most mennyit keresel ha szabad megkérdezni?
Találtam melót.
30%-al kevesebb pénz , három műszak , de legalább van.
Még szerencse, hogy le nem zúztad a szép új fényezést.
Sziasztok!

Tegnap voltam a pannonia ringen tekerni 3x20percet 6000ft ellenében!
már úgy értem oda hogy regisztrálás aztán mondták indul a gyors csoport készüljenek! Na mondom fasza, de oda értem
3körig ismerkedtem a pályával és 2kör után levágtam ez a pálya számomra nem fekszik sőt egyben szar is! Aszfalt minősége nem valami jó kanyarok iszonyat szűkek és nem lehet belátni hogy milyen kanyar következik, nekem nem sikerült megtanulni ennyi idő alatt

2 menetben fogtam egy kavicságyat is a cél végén, 150-es táblánál még nyélen mentem nagy fék pakolás vissza hú ez sok lesz, elengedtem a féket döntök megy ki a motor gyors felhúztam fék az aszfalt végéig majd elenged aztán lesz ami lesz motorfékkel! Akkorákat dobált a seggén már lefutott a fejembe hogy itt perec lesz, de sikerült megfogni majd visszamentem és folytattam tovább!

Pályáról még annyit, hogy ez zabálja a gumit, hring ehhez képest csak nyalogatja a gumit!
igen azis én voltam
várj..te voltál aki kérte ezt tőlem e-mailben?mert min denkinek nem birok adni..