Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemondd már more szakad a plafon Chivas Boss
aki el nem issza..miből gondolod...csak 10 et evett...azon a 30 kilométeren...
jó sok pénzed van benzinre
semmisenem....Subaruztam egy finit jáááj..vót mikosodrocki
Kawa-sok is vannak a vidin,nézzétek meg:

http://youtu.be/UXno5zQQ_ic
Csoki Joe!Helyzet?
Látom már kiegészítette a kompresszió adatokkal
Ettől persze még mindig lehet más is
Fene tudja.Én is agyaltam rajta régebben,de nem fogom elvenni tőled
Ha nem lenne más baja,vagy ez nem drága, akkor nyilván megjavítaná,és árában eladná,amivel lényegesen jobban jönne ki,mégsem teszi.Ennek oka lehet.Mindenesetre én dobtam a könyvjelzőkből.
nem,mer dájcslándba vagyolok..szredán
estét
Én beszéltem szerelővel erről,persze megnézni nem voltunk,de arra jutottunk hogy nem éri meg sokkal jobban,mint egy jó állapotú
Ráadásul eleve nem értem honnan tudja ezt?Félek sok minden kiderülne a szétrobbantásakor.
Én a helyedben elhívnék egy tuti szerelőt mert ő tud 100%-ra pontos árat mondani!
Sziasztok!
Van fent egy hirdetés +Az egyik hengerben gyűrűt kell cserélni+szöveggel!Milyen árban fáj egy Zx ben ez?Köszi előre is!
Kérnék akkor egy számlaszámot a szkraccs@freemail.hu -ra és utalom az 1500ft-ot, válaszként pedig a címemet.
Kedves fórumozók,

Természetesen nem célunk sem feszültséget kelteni, sem bepofátlankodni a békés fórumozásba. Mindössze arról van szó, hogy a cucc olcsóbb lett és erről akartunk lehetőség szerint mindenkinek szólni, aki érintett a dologban. Az említett "letépi a beledet vagy nem tépi le" vitát az alábbi cikk megjelenését követően páran már lefolytatták (http://www.sportmotor.hu/motor...)
Mivel a hozzászólók között volt olyan is, akinek 636-os gépe van, így vettük a bátorságot, hogy nektek is szóljunk az akcióról...
respect..
semmi
Vagy egy ütközésnél kitépi a beledet. A tankon nem véletlenül nincs egy sarok sem amibe bele lehetne akadni.
Lehet hogy nem szar de szerintem kurvára balesetveszélyes, ha véletlenül elesnék nem szeretném, hogy egy ilyen szaron akadjon fenn a ruhám és húzzon magával a moci, láttam már ennél jobb megoldású kapaszkodót is!
+1
ember?(az adatlapod alapján)...
idejössz hetenként ezzel a micsodával, se köszönés se semmi.
mi lenne ha minden kereskedő, boltos beirkálna ide?
vatera a te helyed, és várd ,hogy mi keressünk.
ember, attól, hogy Neked nincs 42.000 forintod, és ha lenne sem erre költenéd, a cucc még közel sem szar.... ahogy ezt egyre több motoros társunk is így gondolja... respect..
ember, ha lenne 42.000 forintom, nem a te szarodra költeném
Látam ma egy 05-06 os Ninját Kistarcsán 12 óra körül.
Kék vanucciba volt Ott volt Kawa napon is.
Melyikőtök az ?
Azt a kb 100Ft-ot? Ok, persze csak előre utalás esetén. Utánvéttel drágább (3-400Ft), úgy nem állom.