Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Parkolóból fújták meg a köcsög buzik mi,hogy rohadjanak meg .
nálam volt. Crazy papa fullosra vágta a gépet. Onnan hoztam el pénteken. hétfőn ellopták.
Most olvasom bassza meg,hogy mi történt Janou84 nagyon sajnálom.
Tőled vagy Crazy papánál volt még a paripa mikor eltűnt? (nem akarlak megbántani senkit a kérdéssel).
Szevasztok skacok látom zajlik az élet a topicon .

Nézzétek mit csináltak a volt motorommal , Tudom,hogy nem kéne foglalkoznom vele ,mert nem az enyém de mikor megláttam majdnem sírva fakadtam .
www.kepesmotor.hu/kawasaki-spo...
ööö meglátjuk
Kezdődik, kezdődik a VéBé!

VIVA MEXICO !
http://superbike.hu/uploads/media/RAR/Kawasaki%20600%20ponttbla%20Sheet
1.pdf
még csak nem is sejtem..nem is akarom.
felvettelek de nem vagy bejelentkezve:D
Itt a számom: 20 919-1179
gondolj bele, ha neked szar... mit érezhetek én...
bocy-g@freemail.hu
be vagyok!
add meg te!
namivangecó..jelenkezzébe
koza90@freemail.hu
Msn
hát még ha én...szar ez nekem...
adjá mán egy számot vagy egy msncímet
HOl?
Bocy! Jelentkezz Én lehet mennék !
max egy óra múlva
kb 20 bontónál várják már hogy befusson valamilyen alkatrész. Illetve van pár ember aki ilyen körökben forog de még nem jelent meg a motor ezen a "piacon"
sajnálom... kellően szar a szitu... ebben viszont "sajnos" nincs jártasságom... azért remélem, hogy mind a két ügy jól alakul...
még a motorellopáshoz annyit, hogy nekem azt ajánlották, hogy hívogassam a bontókat, mert könnyen előkerülhet ott egy-két alkatrész, és akkor akár vissza lehet keresni az elkövetőig is... persze gondolom egy ilyen gépet inkább egyben eladnak pályagépnek...
hát annak is lesz következménye ha én meglátom valahol az enyémet
Cssáááá! mikor?
Upsz... visszakerestem, és látom, hogy nem ilyen jellegű a para...
Nekem amikor ellopták az előző mocimat (mondjuk az "csak" egy Aprilia Af1 sport pro volt), akkor azt mondták rendőrségen, hogy ne fűzzek sok reményt a megtaláláshoz, 100-ból egy ellopott motor lesz meg... Aztán hallottam olyan sztorit is, hogy egy mukinak ellopták, és egy motoros találkozón felfigyelt egy motorra, ami ugyanolyan volt, mint anno az övé... végül kiderült, hogy tényleg az övé, és már vitte is haza... (de hogy ennek milyen következményei lettek, azt látod nem tudom... :)
kivontam a forgalomból a motort, mert ellopták. a bíróságról pedig azért várunk papírt mert tavaly egy kedves teherautós leszorított az útról és a kárügyintézéshez kellene a határozat.