Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
..van itt valaki, aki vitte már a gépét az M3-as Bp.-ről kivezető részén található kawa szervízbe?
Néznék én, ha lenne más kínálat... de csak ezek vannak... és az anyagiakban is meg kell húzni egy határt... én ezt 900e - 1 millára tettem...
Amúgy szerintem lehet jó gép, attól függetlenül, hogy nem full gyári... persze, ha nem az, akkor engem is érdekel, hogy mi történt vele?!
Esetleg, ha tudtok még lehetőséget, akkor megoszthatnátok velem... az évjárat gondolom már kiderült, hogy milyen kéne, hogy legyen... :)
Freon, ha olvasod légyszíves hívj fel! Fontos lenne...
Érdekel a dolog. Majd jelzek .
Szerintem próbálj "gyáriasabb" gépet nézni. Ne ilyen bóhóctuningosokat...
Apropó srácok, van még 05-06-os 636-hoz gyári indexbúrám és gyári origin hátsó lámpám.
Tibi!linkeld be légyszi ujra a pringes vidit
Na mi az haver, keressek megint neked eladó gépeket?
Olyan rossz, hogy nem tudunk többet tenni mint együtt érezni. Kár hogy nem vagyok valami középgazdag gyerek, mennénk oszt néznénk neked egy új zőődet, csak úgy ajándékba.
ja bazzeg, meg az alja kockás fejete-fehér aztán lime zöld, és végül mintha le lenne hányva Csodás
hát ez meg miez rajta? tuti vak vot aki vezette mer épeszű ember nem rondítja így össze
Leginkább egy bazi nagy rozsdafoltnak tűnik.
mennyi izlésficamos ember van te jó ég
esetleg még ezt néztem...
Amúgy mire érdemes figyelni, ennek a típusnak mik a buktatói? Van valami para, ami típushibaként előjöhet (mint pl. a ZXR250-nél a melegen nem indulós probléma)?
Oké, köszi... meg neked is rola636...
Én is inkább azzal kokettáltam, többek között az ára miatt... csak a másiknak meg sokkal jobban bejön a kipuff-ja...
Lehet, hogy a hétvégén elmegyek megnézni... bár lehet, hogy még kivárok, eléggé ergya most a kínálat... (különben is: ki adja el szezon közepén a gépét?! )
nem kell esni oszt akkor nem kell ilyen faszságokra költeni..
ott kell elváltani a 6.at
Előnyei:
Halál stabil, eséskor a váz, csavar stb, nem sérülnek, leszerelhető a fej egy mozdulattal, nem kell idomot vágni a felrakáshoz.
Hátrány: egyszer eshetsz, rohadt drága
ja bazdmeg ott ültünk 1 méterre álltál tőlem csak nagyon matton voltál Dani is elég jól nézett ki, amugy minek sötét éccaka a napszemüveg?

Akkor nálam 30.000
A másodikat nézd meg. Az első közel sem ér annyit!
Debrecenben a 2008-asra 52 ezer