Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolkodom h megcsináltatom én is de szerintetek ki vállalja el?esetleg vkinek nincs slipon-os összekötője?
Ez házhoz szállítással minimun 50k Szerintem nem ér meg annyit
Látom nem büntettek meg a rencámé.
Perec hol csináltatdnád?
Ja a bilincs gagyi! de egy fület oda lehet heggesztetni!
lehet csináltatok majd egy ilyet magamnak
ha a mostani rendesen elkopott

..bár olyan kép nincs fenn amin az öszkép látszik
Hát én még nem rendeltem onnan soha
Viszont az a kipufogó speciel nekem nagyon nem jön be , meg ha megnézed az a bilincs is elég gányul áll rajta, lehet nem is rá való
lehet csináltatok majd egy ilyet magamnak
ha a mostani rendesen elkopott

..bár olyan kép nincs fenn amin az öszkép látszik
Császtok! Ki rendelt már ebay-ről vmit? mi a menete h kell csinálni szal infók kellenének. ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném! Am erről van szó(geci jól néz ki): http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
a technikás rendszámomon jobban elszórakoztak
Csak nem gyorsan mentél?
ahoz képest h a számom csütörtökön ide kiírtam...
nem hogy idegenek még ti sem hívtok
tegnap ismét elkaptak a rend őrei
elállták az utamat mint a mostwanted c. játékban
de mégsenem hajtottam közéjjek az azért tulzás lett volna szerintem?
bassza meg az annyát az a büdös gyökér! amelyik elvitte a fokozatkijelzőt ennyi öröme legyen az életben......
ha kellek......tudjátok....
Remélem ott lesz a motorod kár,hogy nem tudok segíteni sajna messze lakol de innen a távolból is veled(tek) vagyok.Bazd szét a parasztok fejét helyettem is. Sok sikert cimbi.
, , , , , , , , ,
Sziasztok!Nevelöapum nevében írok!Szeretném megkérdezni töletek h mikor lehet menni legközelebb pályára motorozni illetve hogy i smegy ez?MEnnyi pénz kell meg ilyenek?Mik a feltételek?Elöre köszönöm
hijjá fel.most
Szintén szólj!
én megyek
amit viszek: sarló, kasza, bulldózer, szamuráj kard, 10 kaukázusi medveölő, feszítővas, Deagle, láncfűrész(zx-6r blokkos), balta, boxer, vipera
viccet félre téve szóljál időben
számom tudod..csörögsz azt megyek
06 70 550 18 28 hivj bármikor,és 1 óra alatt ott vagyok.
nem vagyok kikapcsolva soha.
fórumtársaim!
Most kaptam egy fülest hogy hol lehet a gép... holnap leellenőrizzük hogy mivan. Ha ott lesz akkor számíthatok valakikre hogy jönnek segíteni visszaszerezni?
Az egész cuccosba 23e km van, beszélgettem itt motorosokkal, akik Tőlem azért sokkal többet xettek xét & raktak össze motort....
Amikor a munkahengernél kezdem a a légtelenítést 1 hangyafaxnyi buborék sincs, nyergekné' viszont má' más a helyzet.....
Újraszétszedem, újra kiféksprayzem a dugattyúkat, + a egész nyergeket.....
Illetve olyat is megállapítottak, hogy a betéteket összefogó háccsó kis lemezxerűség túlságosan rászorítja a tárcsákra azokat, dobjam le azokat a nyergek mögül, hogy jobban tudjanak hűlni.......
Na most ekkor nem fognak túlságosan lötyögni a betétek ?
Kinem mi a állás-pontya errű ?
Az olaj köpködését már nem vélem odafönn felfedezni a munkahenger környékén.... (de a fékkar változatlanul beesik 15perc erőteljesebb használat után )
Csak tudnék már valamilyen irányba bemozdulni.......
Várok még 1-2 tippet, aztán sajnos hozzáértő szervízbe kell tolnom, mert így 1 nagy para az egész (+ má' robban fel a fejem is)
dejót motoroltunk prillával...még mindig jó a váci szerpentin,csak ne lenne akkora a forgalom