Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esküszöl hogy ott voltál? Danival megcsúsztunk 1 kicsikét.
44000 a Kawasakinál, 25.000-tőlem.De az egyik egy kicsit csúszott.
Viszont egyszer használatos, nincsen hozzá új fej. Esel, csúszik komplett új garnitúrát kall veni.
Debreceni buzi Kórházból nyomja most! Holnap viszont elérhető leszek!
a második linken a motor sztem nem gyári fényű meg azok a matricák... biztos törve volt
52 ezer forint ez a Kawasaki gyári bukógombája nem ér ennyit...
montam more hogy csörögj, kint voltunk este a Balmazújvárosin ott volt Strici is csak olyan hulla részeg volt hogy észre se vett a mocskos
Hellosztok!

Erről a kawáról, vagy esetleg erről nem tudtok valamit? csak mert nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy beállnék a 6-osok sorába... de pl. Budapesttől Nyíregyháza nagyon nincs közel, így inkább itt érdeklődöm...
Csodálkoznék ha 40e alatt lenne. Yamahához 70-80e a gyári gomba.
Basszus sejtettem ...
Na majd remélem Muja jön a pontos árral.
Kawasakinál asszem..... gecidrága
Sziasztok !

http://www.sportmotor.hu/motor...

Ez a Muja féle bukógomba érdekelne engem .
Hol lehet kapni ?És mennyi az ára?
köszi az együttérzést
debreceni buzik nem hínak
Jaj papi nagyon sajnálom!
Bárki lehet celeb ld. győzike. Szóval akár még te is.
semmi jó...
mivan ombre?
hello
elmondom neked,hogy a jobb első telóban nem volt egy gramm olaj sem...ez már orvosolódik...áttételem nem volt az igazi,vagyis nem az amit megszoktam igy elég fránya volt a kigyorsítás,az a fékcső ami fenn volt rajta..no az meg megér egy misét mármint menet előtt,hogy el ne menjek az egész..de nem ment sőt fel sem puhult.meg mostmá lesz rajta pályaidom is..talán.szóval a motorral minden jo volt,én voltam még kicsit fostos...de ha valaki ment már kölcsönmotorral pályán az tudja miről beszélek..aki meg nem annak ugyis hiába.
Tibor!-maga tényleg celeb lesz mostan?
Helló mindenkinek.....
Ebben rohattú' igazad van, pl. a célvégén 220ról kezdem 220ná' a fékelést, és biztos odabax a betéteknek. (Nálatok az Q korai)
& a ringezések II. etapjának féltájékán 1/2 ére esik vissza a fékkar.....
Már Q-ra unom, hogy utána meg már minek menjek föl 3iknak, mert csak zavarnék Mindenkit......
Most cseréltem elől a komplett garnitúrát, agyonra újra
légteleíntettem, sehol semmi bubi, ha +int elkezd beesni a fékkar nagyobb igénybevétel esetén fogom osz' xétrugdosom a egészet
Na jó előtte veszek 1 kb. valójában a 10edét érő felújító szettet, 10x annyijé'!
Mivel occsójé jutottam hozzá, nyugtassatok +, hogy a Nissin betétek se voltak 1 rossz választás ?
Joe az 1000 több mint a Haccá''
Addigra összekapom magam.
Na erre kíváncsi leszek. Időmérőn a másik ZX-10R-t is levettem a célegyenesben. Majd szólj ha olyan lesz a paripa. Már mint ha felkerült rá a turbó.
nemhivatalos informésön:az elmaradt márkakupa juli 10-11-én kerül megrendezésre a Hringen...gyúrjatok..Tibor Te a gyors balosra merazolyan 125 ös tempós...a többibe meg szopjále ..azé a +1 re is mg a-2 re is edzthetsz meg a lejtős balra..
a csikányod meg szar