Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bejáratásnak az a lényege, hogy ne állandó fordulatszámon történjen. A lényeg, hogy üzemmeleg legyen a motor és kerüld az autópályát. Ne menj 20 percig 4000-es fordulaton. Váltogass, gyorsíts, lassíts. Vársoban járasd be. A Kawasakikat műr a gyárban feldobják a fékpadra és ott megkapja a tiltást szóval...
jah, és nem 400km-ig 4ezres fordulat hanem 800km-ig 4ezres fordulat, csak elírtam.
Hello! Segítséget, véleményt kérnék!

Kb 1hónappal ezelőtt vettem egy kawasaki zx6r 2008 0km-er motort.
A szalonban a bejáratásról annyit mondtak nekem hogy 400km-ig 4ezres fordulaton majd 1600km-ig 6ezres fordulaton hazsnáljam a motort. Szervizbe pedig az első 1000km-er után vigyem.
Ti mit tudtok, mit hallottatok a bejáratásról,érdemes nem érdemes így bejáratni ? Vagy ha így járatom be akkor az nem baj ha kigyorsításoknál ilyen 5-6ezerig pörgetem és utána váltok el?
hát nah...értsd jól
köszönöm az együttérzést... végre összejöhetne már nekem is végre valami az életbe
Hát Jani, én is nagyon sajnálom...tudom min mentél keresztül azt meg, hogy most min mész foggalmam sincs... Rohadt gerintelen mocskos patkány emberszabású ...ezek nem emberek...hogy szorulna a küllőközé a feje az ilyennek...
inkább senkiét se lopják el...
de tényleg ... mindig azoknak a motorját vagy kocsiját lopják el aki télleg éveken át kuporgatott rá meg spórolt mint állat,nem annak akinek ha ellopják apuci hoz ki másnap egy újat a szalonból
állandóan megfordul a fejemben, ha olyan helyen támasztom le a kawát ahol nem látok rá, hogy nem biztos , hogy ujra viszont látom...
szar világ ez...
Nagyon sajnálom , az ilyenre nem lehet mit mondani...
Remélem meglesz
Szerintem az a gép már határon túl van. Nem kispályások ezek a motortolvajok és gyanítom, hogy szép kis hálózat rejtőzik a lopások hátterében. Abból kiindulva, hogy mennyi rengeteg motort elloptak az utóbbi másfél évben, és alig hallani olyat hogy meglett.
nem is tudom mit csinálnék bazzeg...kb feszítővassal meg habzószájjal járnám a várost
egy élet munkája odalett...
Látod én mondtam, hogy hálózsák és aludj mellette.
kiraktam mindenhova... reméljük lesz vmi info
te meg böngészt a hirdetéseket,...hátha lesz olyan balfasz kitudja
ház elől. le volt zárva lánccal egy korláthoz és kormányzár volt rajta.
Pesterzsébet Pázsitos sétány 2 elől éjfél és 5 között
köszönöm
azt apa...honnan lopták el?parkoló vagy mi?le volt zárva?
Még viccnek is nagyon kemény az ilyen Janou amiben tudunk segítünk
jó sok motort lopnak Pesten...ott laknék a boltba nem mernék bemenni úgy hogy a motor az utcán áll.
basszus, reggel óta forr bennem a tehetetlen düh.
tudom nem lesz egyszerű, de remélem meg lesz.

a rohadékokat meg szanta széjjel vágjuk.

(pár éve a tesóm lánya felhívott, hogy betörtek hozzám a lakásba és ellopták a kawa kx-em.
összeomlottam, de azt az érzést nem lehet, leirni, elmondani.
15 perc mulva visszahívott , hogy április 1.-van)

Janou KITARTÁS!
használjad a jobb csuklódat csajeeee
én lehet kint leszek Józsán kora este a Hondával majd csörr
30/öttizennégy-97-40
70/ hetven 35 193
kora este inkább
a debreceni rendőrök nem szeretik a rendszámom
és 2személyezek