Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vérbeli kawasaki.
császár lett..jó árnyalat
azt má csak a majrécsíkot kell eltüntetni azt jó is
képek:
mindig van esély..tanujjad megfele..még az utolsó napon is:)
Minnél közelebb a hétvége, annál kevesebb az esély a szállásra.
nem tom még..nem sok esélye van..meddig ér rá?

Kell szállás vagy nem?
jahogy averseny után etted meg?az más..helyesen cselekjedtél..akkor ezé nem uszott el a dobogóm
micsoda? 4 körrel a vége előtt még volt köztünk egy motoros..aztán már mögöttem volt..ekkor ugy 30 méterre voltál..aztán 20 ra..aztán 10 re..aztán ..aztán majnem összeért a gumi..de nem tudtam sehol beférni mert egyenesben elusztál..az egyetlen vagyis 2 hely ahol meg tudtalak volna fogni az a gyors balos...és a -2..de nem akartam koccot kockáztatni..a célvégi féktáv csak arra volt elég hogy az egyenesben kapott zakó után rádessek..de sajnálom hogy nem kameráztam..mera kurva perec nemhozta vissza pedig mondtam neki hogy KELL ..még az is látszodna a felvételen ,hogy hol van elszakadva a cérna gatyád varrásán
egy dologért toltalak csak:mert a mögöttem lévő emberkével a dobogóért mentünk..de persze ezt te nem tudhattad igy természetesen nincs harag monnyuk 0.3 sec-cel mögöttem jött be,igy nem sokon mulott,hogy haragudjak
szevasztok.
kérdésem az lenne hozzátok hogy "TIK" a BŰRruhát hogy és mivel takarítjátok? kicsit már kopottas is, kellene valami ami kicsit javít az állagán és a kinézetén.
Az már a verseny után volt.
akkor ezé tartottá fel bazmeg...máskor elveszem..nem engedem hogy ennyit egyé
Megettem a másikat is.
tartaléknak hoztam el minden eshetőségre gondolván..Kishercegtől tanultam eztete...és ez az uj gumi ment időmérőn versenyen és még pancsin is fog..amugy vehetel te is uj gumit,nem drága..fasznak hoztál két zsömlét egész napra.ugyse birtad megenni.. 1 et kell oszt akkor pikk pakk összejön a gumira..én ezé nem vittem 1-et sem vagy ma már ne szíjjam a véred?
Ja hát aki minden edzésre új gumit rak fel.
pávertép gyorsrögzitő..egy komplett motort össze lehet ezekkel a csodaanyagokkal rakni...még kormánystabit is lehet csinálni belőlük
Meg 2 tartoful is letort a bal oldalon ami a fenyszorot tartja. Nem akarom elhagyni az autopalyan a motor elejet...
de mi a fasznak ramair ahhoz hogy mennyé?
Akkor siessélmá!
Hiszek en neked Muja. Termeszetesen megvan.
Ott nincsen sátor.

Megtudja ha megvan minden darabja.
34461 hsz. Ha mentek Mujahoz partyni es valami veletlen folyaman kesz lenne a ram air akkor utanatok megyek ...
nem láttam..hova mész te sátorozn i?
Csoki Joe. Holnap meglatom hogy mit mond ra a muanyagos es ha megtudja csinalni akkor megmondom neki hogy kurva gyorsan csinalja max ha mentek akkor utanatok megyek satorral De te igy elso ranezesre mit mondasz? Muanyagos megtudja majd csinalni?