Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem én most végeztem a melóval
figyelek csak kussolok a háttérben :)
mentem volna múlt hét pénteken is, de miután ronggyááztam a városban fél 6 körül, nem gondoltam volna, hogy megtartják a partit... de majd legközelebb!
A matricát pedig buktad drága barátom :))
még
nem vagyok
dicsak még téged is látni errefelé?
sima egyszínû már nem is lenne jó? csak azért kérdem, mert gyáriban sincs külön ilyen matrica. a robbantott ábra egyben hozza a plexivel, ami még kint is 148 dollár... van vektoros kawa logóm, abból bárhol vágatnak neked matricát... átmenet ugyan nem lesz benne...
Sziasztok!
Még én új vagyok.
Megszeretném kérdezni töletek van egy 1998-as ZX 6R-em és alapjáraton olyan hangja van mintha ki fujna a kipufogó szelepnél a motor, de én levettem a hengerfejet be is lett csiszolva és a szelepek is be állítva (10-30 század millimétere ha ez jó? +-5 század eltéréssel) ja és ezt a motort igy ezzel a hibával vettem.
Köszönöm annak aki tud segíteni ebben a problémámban
alszotok ződek?
1re gondótunk.
azé az árak nem illen alacsonyak.

más.
Rudiéknál érdeklődtem... 0
Dekor - stúdiókban mindenféle matricát megcsinálnak.
Reklámos bótba kb. 500Ft-é csinának kb. 3-at 4-et ...
Én most vettem másikat azon volt karcos ezért kéne egy matrica, vagy ha a régiről le tudnám szedni valahogy. De az a baj azt már a nap rágyógyította és az is csak darabokba jönne le
lehet óccsóbb lenne másik plekót vadászni
Lehet de nincs most erre fölös 20 ezrem a kawa eredeti matrica tuti drága
ezen már én is gondolkodtam se sehol nem találtam ilyen matricát
lehet kawasakiéat kéne megkérdezni
Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy eredeti átlátszó plexihez az alján lévő dísz matricát honnan lehet beszerezni?
meg van karcolva az enyém és leszedtem de csak darabokba jött le és kellene helyette egy másik. Ez az a matrica amin van a kawa felirat és feketéből indul az átlátszó felé.
ha jol emlekszem a vezeto ules es a tank kozott kell bekukucskalni, de elotte meg kell lazitani a tanktarto konzolt, hogy kisse meg tudd emelni...
Azt sajnos észre vettem és mellette hónapokat kell várni mire kinyögnek valamit.
örülj ha adnak valamit. nem szeretnek
Ja kaptam egy árajánlatot a red baronból 1,4m azt levittem 800ra aztán jött a biztosító hogy adnak 500at szóval most próbálok még kivasalni belőlük amennyit csak lehet.
Szarrágóak ezek a biztosítok, bezzeg a csekket elvárják, hogy időbe fizesd be
Jól van, nekem is kicsit sűrű lesz a Júniusom úgy is, de hát ott a nyár majd toljuk akkor. Amúgy mennyibe fog megállni kb. a javítás, most már jobban látod nem?
Nekem nemtom mikor lesz jó mer a biztosító se fizetett még úgyhogy saját tőkéből javítattom de ha kész majd jelentkezem aztán mehetünk
A kurva anyját a BMW-snek
Jövő hét kedd Szerdán Ausztriába vagyok de utána napok jók nekem, csak hétvége nem mert akkor meg Horvátba megyek. Faszom a melóba
Az még korai nekem romokban a yamaha most is a szervizből hoztam rendeltem anyagot hozzá, jövő hétre talán megjön aztán mire beszerelik még
Rendben főnök én is így terveztem kösz az okosítást. De áttátel csere majd csak jövőre lesz nagyon le vagyok égve
Az pont jó.