Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tedd a szád elé a kezed kislányom ha ásítaszbazmeg
pályán nincs félelmem...közúton van ,mer ott sok a szalagkorlát meg jönnek szembe is..
hagytam néki teret....2 személlyel nem vagáúnykodunk......no meg drótos gumival óvatosan
Nagyon szípen köszönöm !
Milyen sörtöt szeretL ? Mos'má' lassan 1 rekesszel gyönnék, úgyhogy gyorsan letudom, Júni 4-be +kapod, gyorsan +iszod, + viszek vmi "kisszilvát is", hogy leküzgyed a fílelmeidetete a pályán.....
lassú kanyarokat két személyel



yamahás nem nagyon tudott ellépni.
jó reggelt
jahogy..ja ..mostmár tudom.. aztán mit moziztál
Én jöttem mögöttek "haza felé" rétságról
crazy+madmaxné
yamaha r1-es srác
én meg mögötetek moziztam a váci mol kútig.
mozizós? eztetet nem vágom annyira...mostan keltem
Én vagyok a mozizos

gsxr-600
#39293 hsz.

Ott látod normális méretben.
há bazmeg....fingom se volt hogy Te vagy az...de mellik is vagy?Te vagy a gyorsan közlekedős?

Sok minden nem látszik.
arra mindíg van alkalom...most például 7fő van,,,azé.
oké, csak gondoltam hátha van valami. És egy jó alkalom az ivásra
bármikor..fingomsenincsen..van most nyócezer más bajom
akkor e örö e bodottá Ez már csak akkor lesz jobb ha a saját mociddal mész majd Azt amúgy lehet tudni hogy KÖRÜLBELÜL mikor lesz meg az 1000es?
tegnap hatalmasan jót motoroztam...legfőképp azért volt jó ,mert fejben le tudtam küzdeni a félelmemet...gecijól esett
köszönöm. Ezt szerettem volna kérni
fényezés készen van..lakkozás alatt a folyamat.má csak kis türelem kell.igyekszem ugy csinálni hogy a következő estin ott lehess
átlátszó cső rárak....kisedénybe a másik v ége...fékkar felpumpál.benyomva tart ..légtelenitő csavaron a csillagkulcs...lazit ,míg a kar el nem kezd beesni,jobban nem kell kilazitaniu...ha koppig beesett a kar csavar meghuz de nem széjjeltép...kar ujra felpumpál és kezded az egészet előről közben tartály nyitva és folyamatosan utántölt m ielőtt kifogyna belőle a fékfolyadék...légtelenítéskor érdem es az egész mennyiséget átcserélni,igy egy műveletben kész a két dolog..ha két cső megy le külön külön,akkor gyakorlatilag mindegy mely oldallal kezded..ha egy cső megy jobbra és onnan át balra akkor a jobbal kezdd!,,de a bal oldalon is viszonylag sokat kell légteleníteni míg a régi olaj kijön..ezt észre fogod venni mert szépen átkeveredik az uj olaj és a csőben látni fogod már a frisset..ne kapkodj vele,nem éri meg..és ne legyen semmi fékolajos...
egy sör
Crazy bácsi!
Sikerült az idomokat és a felniket visszaszerezni peppétől?
Gud mónin' !
A bénáknak nem elég, mer azt is sikerült Lforralni.......
Az hozzáértők mongyák má' +, hogy a következő-képen kell-e a légtLNítés mentetét hozzája fogni:
jobb ódali nyeregné' kezdve 1 kis átmérőjű gumicsövet húzzak a légtelenítőre, majd csavar +lazít, fékkar cibál, & ha megjelent az olaj, akkor egész művelet befejez, csavar vissza & ennyi lenne ?
Nyilván ismétlés a bal ódalon is (gondolom)
Hogy van ez, me ' télleg nemtom...... ?
Jóestét mindenkinek.....
Na ja. Egyszer vegyen kawát az ember azt nem tud szabadulni tőle, rabjává lesz.