Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.... ....nem értem....én direkt nem baszok el egy kanyart sem,hogy a következő jó legyen..
Ijbazzeg, hogy neked miért nem jó a lime szin nem értelek. Csak piros ne legyen bazzeg
a design már meg van ...más lesz....olyan ami még sosevót..... má megin
Fasza de azt ne fösd le ilyen csúnya fehérkékre
no az biztos....K Forever....más nem mozgat meg mégha könnyebb is motorozni vele..mások szeretnek könnyen motorozni ,vegyék ők
Puha? Ki puhította meg
jólvan remélem maradsz a márkánál
ááá.má puha a faszom....de igen ..1000 a terv..
Csak vigyázz sok lesz az neked akármilyen kemenypöcsü is vagy
3000es...
Bazzeg, hogy bírod? És milyen van tervben ezres?
Mondjuk a kawa esti motorozás sem verseny...
semmilyen
crazy neked milyen géped van most mert a 636-ot eladtad tavaj ha jól emlékszem.
én ma végérvényesen átestem a tűzkeresztségen ,,,,mertem neki baszni azon a szakaszon /Naszályring/ ,,ahol sok sok haverom vesztettem el és 2 éve nem csapattam na jó kicsit beremegtem
Hazaértünk Bocy a sör elfogyott nagyon jó idő volt egész nap
Egész nap lógott az eső lába meg esett is delbe most meg jeges eső van meg dörög mint a picsa. Szar helyen lakok
ha valakinek van vagy tud 2005 ös 636 hoz fejidomot /zöld/ ,váltókart -akkor ne tartsa magába....haver kicsit eldöntötte
Itt is jó idő volt egész nap aztán 17 óra körül volt egy baszott nagy felhőszakadás.
itt ma jó idő volt
baaazd..itt ma egész nap sütött...egész délután verettem neki

ott még mindig szar idő van?
Köszi. Én sem tudom miért huzogatta, de a szereléshez egész jól értett meg vagyok vele elégedve. Csak ez a fos idő javulna már meg
letesztelném végre rendesen a gumikat és a fékeket.
és fasz kérdése...
rájöttem hogy az utcai betét és a gyári szar fék is elegendő..egyszerűen csak kurva későn kell fékezni és nem melegszik el és meg is áll..utcai betéttel a 200 as tábla előtt kb 30 m-rel lőttem rá a 6.at..
A zzr-ek nem is tetszenek és még súlyosak is.