Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgylácccik istennek nincs humorérzéke.
vagy próbálkozzál egy 400-600-as zzrrel
Z750 topicban a csávó 2 szöggel a hástó gumijában ment fel a ringre. Most kórházban van. Egyszerűen nem is tudom sokan mit képzelnek a pályázásról.
Köszi. Igen én is nagyon örülök hogy egyáltalán elkelt és 450-et kaptam érte. Hát az egyhengeres témát most már tényleg elfelejtem végleg, nem azért mert már nem jön be vagy ilyesmi, csak az nagyon hamar tönkremennek. És ha beütne egy full motorgenerál igencsak várhatnám a Városi lomtalanítás napját és tolhatnám ki az út szélére. Maradok továbbra is zőőd vérű csak 1 kategóriával lejjebb ülök. Egy tini ninjára.
gratulálok, mostanában nem egyszerű motort eladni.
endúró projekt marad?
Jaja nem volt kevés.
Szépet utazott érte.
Egy középkorú fickó jött érte Tárnokról.
Nem titok, 450E-ért.
Én meg annyira örülök.
kiémié lett?
mennyiért adtad oda,ha nem titok?
Akkor lehet nézegni az utódot ezerrel.
szomorú vagyok...
Igen elment.
Elment a motorod, kolléga?
Hello.

Majd a közeljövőben lehet fölveszi veled a kapcsolatot a kawa új tulaja s elviszi tőled az ott lévő alkatrészeket. kb 10 perce megvették a gépet.
Hát magácska meg kicsoda heves megyéből
Hát a Beriszre nem árt hallgatni.
Te mega berisz mondtátok el, én is csak ezt gyakorlom.
na majd akko kint még értekezünk
Te mindent tudsz.
Én nagyon szívesen segítek, de tudnod kell, hogy ebben a témában a 2:17-emmel egy nagy rakás szarnak számítok.
Ami biztos, hogy a fékezést a 200-as tábla után a bódénál kell kezdeni, amikor nem fékezel, szinte midíg a gázt kell húzni(nyélgázt!), a 2. 5.(uszoda). 8(sikán utáni első) 13(célrará előtti tehát -2.) kanyarokban a motort lényegesen túl kell engedni, tehát lényegében el kell baszni), hogy a kigyorsításkor az ívek jól jöjjenek ki. Ezenkívül bízz a gumidban, a korményt nem szabad erőltetni, a motor tudja a dolgát, kiülésnél a döntés irányában lévő lábadon a súlypont, spiccelve, a lágyékodon a testsúlyod lényege, a kezek lazák mint a picsa, és fejlődni szinte kizárólag kilóméter kérdése.
muja...4,én majd segíthettek egy kicsit
egy két tanács jól jönne
Ezt mondom én is. De ez olyan dolog, hogy ha a motorodat lecseréled egy 11 évessel fiatalabbra az is kurva sokat dobna.
Vagy a 11 éves gumi valszeg szarabb mint a zsír új. Stb.