Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeretiiiii
akkor meg miapicsáér gyúr, az izmos felsőtest csak a pláza csajoknak jön be. A melegek a cingár cicafiukat szeretik.
Baszikszopik golyótrág
mindig van más..amugymeg:1.31.-nél...azt neked
http://youtu.be/S209ZTXxh2o
Enyémbe is Motult tettél
gyorsabb vagyok
Nem kell az almás pinaszörp.
Nem kell a bal heréd.
Azt perecnek ajánlgatsd.
Ő szereti a kukit!
Te vagy aki hazudol, me igenis beletennéd a motult, ha nem lenne más.
kérdés má csak az :én ki vagyok?
Mibajod olyan jó az a malibualma, hogy ha egyszer megkóstolod csak azt iszol. Én a bal herém odadnám ha az folyna a csapból
A roleeka-nak pinája van, a perec azt mondta rám, hogy majom, szerintem meg ő buzi.
Ennyi.
én konkfüvesterületen---iszok
má megtudtam amit akartam kérdezni ugyhogy nem teszem nyilvánossá..
Szegasztok mi a helyzet?
Jé. Egy nem fogadott hívás. Ne hivogass azt nem szeretem. Mond nyilvánosan.
Nekem 1 évig castrol volt benne aztán 1 évig motul. Egész eddig semmi különbséget nem tapasztaltam. Most sem hiszem, hogy az lenne a gond.
Motul....sosetenném bele...élő példa hogy fuchs volt benne nem figyeltem a szintet,verseny előtt minimum alatt volt..Bérczi Dávid adott olajat nékem és be is töltötte----amit nagyon köszönök--kb 1 litertől olyan akadós lett a váltó hogy megfájdult a lábfejem..
Motul nem Kawába való..nem rossz olaj mert sok ember nem tévedhet..de a kawa nem szereti..vagy Fuchs vagy Castrol ..és ez nem vitatéma..tapasztalat téma..ha valaki sokat cserél olajat..no akkor én igen..
a telefonod meg azé van hogy híváskor a rezgő rángassa a faszodat?
Oh a nagy öreg. Nem is volt csattogós lepkém csak bugócsigám meg moszkvicsom
Mond a tutisnak, hogy a motul 300V 15w50-es amiben 1000km meg 3 pályanap van már szar.
az regenerálodik fiam....émmá akkor leültem az utcasarokra gondolkodni hogy merre kell hazamenni amikor te még a csattogós lepkét tologattad..
Csak vigyázunk az agysejteidre
Jer majd át a motyójér! Jövőhéten valamikor!
igy van...ám má sokan igérték de ha rajtatok mulna má 2 éve szomjanhalok..köcsögök
Jó félreteszem neked, az legalább majd meglátszik rajtad
na mi van kisfilyam?
mer pinád van azéé...hogy lehet meginni?add ide megmutatom