Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig intettem és csinos a Yamahád fara
Csütörtökön mehetnénk egyet ha jó az idő. Neked megfelel?
Én nem láttam de ha mégis szerencséd van
Pont ezé' magasabb 1 fé' centivel........ (az órijási)
úgy is akartam fogaskereket cserélni, de így még inkább szükségessé vált. szerinted a gyárihoz képest 1 el kisebb előre 2 vel nagyobb hátulra az sok lenne?
Nagyobb gumi=hosszabb áttétel.
hm.. de intettem neked, a jégpálya felől kanyarodtam rá a felüljáróra és ott, a plázánál csak elmentem az álló kocsisor mellett
Hopp, tényleg nagyobb minden nap tanul valamit az ember
És mitől érezhettem gyengébbnek a motort?
Még gyenge a vállam de már alakul, lehet hogy 3 héttel a törés után még korai volt elkezdeni motorozni
Melyik a nagyobb? 180mm-nek az 55%-a vagy 190mm az 55%-a? Plusz a keskeny felni összehúzza a gumit ergo még magasabb lesz mint ha 6collos felnire kerülne.
Mivan mit tudok rosszul
De az csak szélesebb nem lett magasabb a gyárinál
180/55 helyett 190/55
Nem a /70-es hanem a hátsó gumi miatt nem ér le a lábad.
Én bazzeg, de tuti intettem, max ha a csaj jobb volt a járdán mint te akkor nem, De ezért Bocsi
Jobban vagy már?
kacsa te átkozott má nem is intesz a motorosoknak te menté fél4 körül a plázánál nem?
jó a csaj
ezen talán ott vagy hátul
de tényleg ne tudtak lőni 1 értelmes képet sem.....
minek a fotós?
Sziasztok!
Ma végre volt egy kis időm délután és a nap is sütött ezért volt alkalmam jobban letesztelni a dunlop sportmax gp gumikat. Első észrevétel, hogy nehezebben ér le a rövidke lábam, mivel előre 65 helyett 70-es került, de nem baj majd nyúlik a lábam . Hátra a gyári 180-as helyett 190-es gumi került. Atomstabil a kanyarban, szinte magától dől, jobban is sikerült tartani az íveket nem kellett annyit ficeregni, sokkal nagyobb tempóba lehet vele bezúgni a kanyarba. Viszont van pár hátránya. A lassabb tempójú manőverek nehezebbek, de ez szerintem a 190 miatt van. Kicsit mintha lassabban is gyorsulna a szekér és emiatt gyengébbnek éreztem, az elejét is nehezebben emeli, de majd megáttételezem . Kell neki idő amíg bemelegszik de utána ragad nagyon ezért az elején még picit csúszik is, de az Avon Viper AV60 után egy álom. Köszi Brian

Teszteltem a ferodo szinteres betéteket. Új fékfolyadékot is kapott úgyhogy a fékerő rendesen megnőtt de szerintem még azért fékezgetni kell, hogy elérjem a rendes fékhatását, de a gyári után nagy javulás . Köszi LieBiNG

Remélem még marad a jó idő egy darabig és akkor lesz még lehetőségem egy hoszabb túrás tesztre is.
copjále
hála az égnek
engem meg levágtak a képről
dream team
faszom kanyart senkisem fotózott.....