Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem vki hamarosan megveszi a motoromat
remélem mindenki kint lesz
éttem akkor már remélem én is kint leszek
Jó döntés
Janou84 én nem voltam kint az esti motorozáson mert dolgoztam de remélem 4.-én én én is ki tudok menni.
Ja én is remélem, hogy végre összejön. És jó lenne már megtalálni végre az igazit, amit nem akarok eladni 1 év múlva vagy hamarabb. Már kezdem unni az állandó csereberét.
értelek. Jó dolog hogyha tisztában vagy azzal hogy mire vagy képes. Remélem meg tudod venni a neked megfelelő mocit.
Hát akkor nem csináltam az eladással szart, csak kakát. Az a baj, túl válogatós vagyok és emiatt nem tudnék olyat venni ami mindennek megfelel. Legyen kawa, legyen aránylag kicsi és erős. Honda yamaha és suzuki kihúzva nálam. Egyedül Hondától a 900RR amit elfogadnék. Ami most volt hatos, többször is kiderült, hogy nem nekem való, túl nagy, stb. Az előző zx6r pedig annyira nem fogott meg, hogy ismét azt vegyek, akkor inkább egy patent zxr 400 és azzal végre hátha megtanulok motorozni is. Eddigi tehetségem arra alkalmas, hogy az alföldi nagy hosszú egyenesben menjek nyélgázon, a Bükkben meg a legutolsó román dácsiás is megelőzött. Ennek pedig semmi értelme így.
Lehet egy héten belül, lehet egy hónapon belül.
vegyél egy másik 6ost
neked mikor lesz már új géped
Még az is lehet.
nem bírnak vele
Na a Go volt gépe sem marad túl sokáig az új tulajnál. Most hesszeltem képesmotoron a hirdetéseket és föl van téve.
Debrecen kellemes szellős idő és a Taft még mindig tart
Pesterzsébet, Soroksár, Dunaharaszti: szakad az eső, de nagyon durván
lesz kép ha asszony átküldi! el fogom juttatni hozzád
most bemegyek dolgozni...farmerban
azt majd bentről még rajzolok nektek
vác suncityben 156 csillió lter per mp esik /nm
most indulnék....deha még nálatok is esik akkor nem várom h eláljon
beszartatok mi?sosenemhisztek csikánók.
képek?!
alap
tuti megin szerez valahonnan valami rollert nem Joe?
idő engedi akkor megyek igen!
crazy ott lesz akkor megint jó időnk lesz tuti
előzmény fiam előzmény,,mert igy nem tudjuk beszélsz e valakihez vagy csak be vagy baszva