Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igen, gyönyörű
barátom is vett motort
Nekem ők küldtek lábtartó konzolt. Előtte 4 helyen érdeklődtem, senkinek nem volt. Szerintem lesz hűtőjük is.
Ő volt aki válaszolt Elküldtem neki a képeket mert kérte remélem ott lesz!
Nincs neki
és itt keleten hol van ilyen?
Racsidepo: 06-20-935-2002 itt biztosan lesz.
Most híjjad felfele!
Neki minden van.
Köszi majd érdeklődök nála
Ez egy külön szakma.
Ne tekergetsd semmiképpen, mert rosszul jársz.
Vidd el futóműveshez, az tudja mit miért csinál.

Vagy kérd meg a perecet, ő egészen jól tippel.
valaki meg tudná mondani pályán mikor ideális a futómű? a húzás-előfeszítést, ha be akarom állítani az jó ha egy gyors kötegelőt odateszek a telószárhoz, ahol megkezdi a rugózását? hány cm az ideális? a hátsóról meg fogalmam se nincsen.
Ricsibontó
06705850436
Ja ja gőzerővel keresgélek, eddig írtam vagy 5 e-mailt de abból csak 1 válaszolt, de az se tudott konkrétat mondani
Te tudnál valamit ajánlani tapasztalatból?
Kell egy bontott hűtő bele, aztán kész.
Aprópénz az egész.
Ezzel tisztában vagyok..
Az eleje tuti cserélve volt 100% , de mondom maga a gép frankó futómű, blokk . Akitől vettem nem is tagadta hogy törve volt, egyből levágtam amikor átnéztem, de mivel nem volt semmi olyan tényező ami befolyásolta volna a használatát ezért megvettem, így utólag már bánom hogy bele ugrottam, de most már ezen kár rágódni, legközelebb okosabb leszek. Továbbra is Kawa fan leszek ezért nem fogok megtérni Ahogy tudom rendbe szedem és veszek egy újabbat
Mondom a tutit.
A hűtődbe egyértelműen beleállt a kereked.
Mivel a bordázat keményen felfele van elmenve, az is biztos, hogy a kerék forgott amikor belement. Gyönyörűen megfigyelhető, hogy a leömlőket is láthatod a hátoldalán. Abból a karambolból, biztosan fogsz találni egyébb jelehet is, ha figyelmesen körbenézed a motort.
Ez a baleset, minimun egy komplett fél motor volt.
elég megviselt
Na szétszedtem a gépet, hát a hűtőm egy okádék én ezt már biztos nem fogom foltozgatni kibaszom a picsába, bár nincs pénzem, de ezt hogy fel nem rakom mégegyszer az is biztos! Az a szomorú az egészbe hogy amikor vettem tisztában voltam minden sérülésével/ előéletével, és le szögezem hogy egy szervíz át is nézte, mindene rendben volt a külső sérüléseket leszámítva, de annyira fel voltam izgulva hogy megvettem... Igazából ennek ellenére se mondom hogy nagyon megbántam, csak legközelebb jobban átgondolom a vásárlást
Így nézki a hűtő, vélemény?:
Te nem mehetel me elesel.
Ki? a perec, ja. mútkor megtanult.
énisénisénis kanyarodni tudemár?
jajjdejó.
júni 12. Kecskemét, ki hát
Húzzáel a hondáddal.


Fúúújjj!
Nagyon szép motort vettél.
Kipróbálhatom?
a Kecsóringet ismeri valaki?
hát végre hallok valami jó hírt hogyne örülnék