Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

naugyehogyugye?
köszi! am kurva jólnéz ki a motoron h arany
Jaja...az enyém volt de a kövire nem viszek melegítőt mert annyit vártunk kint hogy kár volt melegíteni....
teljesen normális..max akkor kell ilyen amikor 35 fok van kint
és jelentem hogy a motorom utolsó darabja is elfogyott....tovább él minyájotokéban
Én azt tudom hogy egy ventilátor-kapcsolót beszerelek mert az nemhiszem hogy túl jó a motornak ha 100-105 fok között van fent a pályán megy 90-95 között volt tegnap is....
Voltam igen! asszem én is látalak neked állt bennt a box-ban a gép nem?
Prilla...Te is kint voltál tegnap nem? Talán láttalak is....
semmilyen különbséget nem éreztem...pc-vel párosítva valszeg mást csinál...no meg gyorsváltóval....az legközelebb kell nekem az tutti..
Azt nemtudom hogy hangosabb lett e de azt igen hogy a fokozatkijeltő valamit kiigtat és így...akkor Crazy te tudod...de akkor igaz nem?
6 osba nincs 1,2,3 as fokozatban környezetvédelmi tiltás
Ago-tól vette és ott mondták.
Ahha! haverom gsxr-be vett és sokkal keményebb hangja lett. Mélyeb és hangosabb.
Hangtiltást?
Jaja a környezetvédelmi és a hangtiltást kivesz! nekem is kéne!
Aha Pl....haveromnak ugyan ilyen motorja van és a miénkbe van gyári kijelző és tetetett be ezta fikozatkijelző kütyüt és azzem az likvidálja a környezetvédelmi tiltást ....valahogy....

mi va?
Erőt?
Szerintem a fokozatkijelző egy nagy találmány én jópárszor rákukantok hogy mennyi is az annyi.....Fokozatba átszámolva...ha megteheted akkor pattincsál egyet fel és asszem az helyettesít valamit amitől kap egy pici erőt a motor is....DE NEM BIZTOS.....
kellene,hogy mennyi az annyi?
o.k
össze kell hangolni a pici gázelvételt a váltással akkor jó lesz....ne finomkodd el mert akkor nem veszi be..és ne fékezz annyit..rajzold le a pályát és rajzold rá a helyes vagy általad helyesnek vélt iveket..mindíg azon menj tanuld be és mindig változtass picit...hogyan jobb..sok helyes iv van..köridőmérőt szard le ,,vagy vegyé egyet.fokozatkijelző nem hülyeség...van kedvezményem arra is
Ja Mujahedin....szerintem még egy dolgot amit TE felsoroltál a jó és a rossz dolgaidról...amit én láttam...FELFELE mikor VÁLTASZ ne KUPLUNGOLJÁL.....
Hát ja a gumikkal semmi gondom nem volt igaz akkora tempóval nem is mentem az első kettőbe..de az utcsó az már kezdett alakulni....
eddig semmi
valaki talált valahol fotókat a rendezvényről?