Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, csak hajtsd fel a sztendert . Viccet félretéve, nézd meg a sztender érzékelőjét, nem ragadt be vagy stb. Ha mégse ez lenne a baja akkor szervíz, mert jön a nyár é ott simán fog városi forgalomba még 102 fölé is menni. Amúgy normál esetben 70 és 80 között szokott nekem lenni a hőfok. De az én 636-om az lehet, hogy más mint a tied.
akkor vigyem vissza a szervizbe?
konvertálom amit én is videjóztam...
szerintem nem a 102 C° miatt állt le. Nyáron városba enyém van, hogy 108 - 110-re is felmegy. Nem lehet, hogy a sztender kicsit kinyilott mert akkor 1-be nem enged elindulni az tény.
ilyet még nem tapasztaltam
Sziasztok!KÉrdeznék töletek valamit!Most jött haza szervizböl a 636os kawám!Elmentem vele ceglédre illetve a 4esen tomboltam picit!A mocim ezután felmelegedet 85-95 fok közé!Amikor megálltam és üresbe tettem akkor elérte a 102fokot!Amikor 1esbe raktam megállt alattam!Akinek van ötlete mi lehet a baja kérek szépen mindekit írja le!Sokat segitenétek!
köll óccsón?szójjá buzi-mer faszrahuzlak...na kiakemény?he?eper disznósajttal hegyeserőssel és tepertős pogácsával.... hogy néztek az osztákok nem tudjátok ti mitől kell gyorsnak lenni
csáá
aloha
péntek...5től regisztráció 6-8 pálya
Oké ,hogy 2 hét de melyik nap vazze .
olvasnám de még nincs mit
te is!
olvasss
írtam neked emailt
perec írj mailt sztem tudok neked óccsóé ferodo sinter betétet
válság van!
Perec menny már a P...ba hogy használt betétet teszel be......ne legyél felelőtlen....ha beteszed szétverem a fejedet és nem állok veled szóba soha tobbet...
2hét
Mikor lesz a következő kawa nap?
nem tudom még nem ismerem annyira
nem vesztettél semmit ne izgulj
Okés :D