Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Crazy is indul a kupán?
Nekem ez új.

Egyébként, ja. Azt érzem, hogy a döntésem egész jó a tempómhoz. a balos kigyorsítások nem mennek, a féktávok, hááát még az is belefér, de az ívek, azok totálösszevissza, a sebbességeimet megintcsak nem találom. a hiphoppingot egész jól kezdem megszokni, a váltó baszik felfele váltani, kellene egy rövidgáz, egy köridőmérő, mert elfelejtem használni, jöhetne egy fokozatkijelző is.. Egyébként nem volt ez rossz, legalább az előzgetést lehetett gyakorolni.
de Mr ninja gumija azé fincsi volt a lelkemnek...
azé tapadt jol
Láttam. Mondani is akartam, csak nem voltatok ott és kiment a fejemből. Kattttasztrófális az biztos.
láttad volna azt a gumit amivel mi felmentünk
Mujahedin.....szerintem te eléggé jól mész amikor mentem veled hát bevallom öszintén kevés hely volt ahol eltudtam volna menni de ott elég jó.....az tuti hogy te "ellenfelem leszel " de csakis barátságosan....Crazy úgyis szarrá ver engem.... tölle azért nem tarok.....
Köszi a segitséget!Tényleg a sztender volt a baja!KÖszönöm szépen h meghallgattatok!Széles utat és gummi fákat:D
Mé, az ő és nem a rossi?

Egyébként kúrvaügyes gyerek, csak hülyemint a szar, mert ezer éve magyarázzuk neki, hogy normális gumival kellene megpróbálni.
Felröppen az első is, mégjobb lesz.
És ez jó, me szeretném ha gyorsulna a barátom, mnt a picsa!
,
Az jó lenne, me nagyon nincsen most kivel meccselnem a bandában.
Mindenki vagy jobb, vagy rosszabb. (mint a perec)
Kérdés szakik. Mit javasoltok, gyári lánckerekek helyett milyet érdemes feltenni. Előre 1-el kisebb hátra 2-vel nagyobb az sok lenne?
Én is csatlakozom az elöttem szolóhoz...nagyon ügyes vagy Perec ha nem írod oda hogy te vagy akkor azt hiszem hogy a Rossi.....
én is énis énis...még egy erős pályanap és fiam seggét nézed
Annyira büszke vagyok rád!
sztem csak az eső miatt nem jött..de az is lehet megin beütötték
hádemé?megint szájbaverték?
nem jött
apropó...Strici hol volt?
sztender a sanszos. huzd szét a csatlakozót odalenn és zárd rövudre a két vezetéket ,,ha elindul ott a baj
ja..tegnap délután csúcsforgalomban....vác-bp móricz zsigmond körtér..23 perc
na iszok tovább
nálam volt már 122 is
2003as!