Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem az enyém, holnap irok hogy mennyi és hogy milyen állapotban van
oszt hogyér adod? 1500?
a sikán előtti jobbos kanyar
a vizes :D
melyik az uszoda?
a gyári naon sokat bír, de sztem már ez is a végét járja...
azon van még valami?
joe adott ferodo xracot 2hónapja elfogyott nem mehettem többet 2-3000nél!
egy 28 ezer km-set lehet hogy tudok... gyári
van valakinek használt első fékbetétgarnitúra? ócsón!
em othon vagyok!
na upoljad rossi ne csak vakerjél róla
ezzel én is így voltam!
joe tanácsát követtem! "ne fékezzé má annyit bazdmeg! és az uszodánál tedd le a térded!" onnan már autómatikusan ment az egész!
lehet felteszem a vidiket vágatlanul! azon majd látod h az 1.ben semmi extra aztán a 2.ban egyszer csak leérek
ti engem hogy mit hoyg kell a pályán...bazmeg 2szer ugyanott sztem nem mentem
kicsoda és mire?
akko 4-én engem tanítotok
te meg máskor mondjad kivagy mert nem ismertelek meg!
Hali....visszafeküdtem és most ébredtem olyan vagyok mindha agyonütöttek volna,igaz idén még nem is voltam pályán tavaly meg augusztusba.....de jó volt nagyon Crazy meg szárnyalt az ezüst villámmal.....
crazy kikerült téged mint egy pocsolyát ...nem tűnt fel? jahogy a kékfehér motort kerested....az más....
Ezúton szeretném megköszönni nektek a rengeteg segítséget! A tegnapi volt életem legjobb motorozása! Videót hét eljén dobok fel! Még nem sem néztem csak 2kört! De magamhoz képest... Úgy látszik a motor a télen megtanult nélkülem kanyarodni! Mert pálya közelében nem voltam a limepartióta! Bár az ívekhez nincs sok közöm de azt hiszem jót mentem!
én melózok épp de minek...
jo neked
Jó reggel tsvírek olyan bódog vagyok mint a csuda ha nem lenne fülem körbe vigyorognám a fejemet, nem kell mennem ma melózni és készen van a motorom is kell ennél több ,
Üdv.
Még mindig hol vannak a többiek?
Jóreggelt mindenkinek....
Rendben várom! kívánscsi vagyok mit bénáztam