Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm! Ráfekszek az e-bayre hátha sikerül, már legalább tudom milyet nézzek
Szia,
van egy megoldas, ami kicsit olyan, mint egy biciklis taska, ket nagy pakolasi lehetoseggel oldalt, de a hatso ules alatt van, emlekeim szerint szalagokkal/pantokkal osszekotve. azt hiszem GIVI gyarmany, de viszonylag regen lattam. masfel-ket eve ca. 18e ft volt.
Sziasztok! Egy kis egítséget szeretnék kérni. 2004-es Z750 milyen túracsomag megoldásokat tudtok javasolni? Dobozokat nem akarok rá, de nem tudom hogy oldaltáskákat fel lehet-e rogzíteni erre a típusra, és ha igen milyet. Ha valakinek van tapasztalata a témában és megoszutaná akkor nagyon hálás lennék!
oooo, azzal nincs is gond a hit kerdeset lerendeztem, de a nagyi hianya akkor is nagyobb gond
a szenvedese jobban faj, minthogy el fogom veszteni, hiszen neki is igy (lenne) a jobb. biztosan erzi is. csak ugye o maga nem tehet ezert es az sem tul torvenyes, ha valaki segit neki, ugyhogy marad a szep, csendes szomorkodas
na majd ma kicsit felviditom, ha bemegyek hozza
Ne szomorkodj. Mi nem fogunk addig élni. De nem kell félni a haláltól. Én tudom, hogy utána jó dolog történik azokkal az emberekkel, akik életünkben jó dolgokat tettek. Ha jó emberek vagyunk, utána két dolog történhet, velünk. Vagy visszakerüllünk és újra élnünk kell és további jó dolgokat kell csinálnunk, vagy ha tényleg megérdemeljük, akkor az örök élet vár ránk és a gondok soha nem találnak meg minket és azt csinálhatunk amit akarunk. De most komolyan. Én hiszek benne, sőt tudom, hogy így van.
jaja, es nagyon halas is vagyok most erte
a megvigasztalas majd valahogy sikerul , csak sok mas gond is van mellette. a nagymamam ugy gondolta nemregen, h 87 ev neki elegendo volt es mostmar unja ezt a nyuglodest, uh most korhazban van tulajdonkeppen megertem, mert amugy sem egy elmeny mar ennyi idosen, meg akkor se, ha sokkal jobb allapotban van, mint a korosztalyabeliek... csak szomoru
meg emellett van meg ket-harom dolog, amitol nincs jokedvem
Sziasztok!
Ismét itthon, épségben!
1800 Km-t sikerült letekerni 4 nap alatt. Pénteken az osztrákoknál az utolsó 300 km szakadó esőben, 10 fokban a hegyek között.. Azt nem kívánom senkinek...
Uticélt megközelítettük kb 200 km-re. Villah-ban ragadtunk a korábbiaknál is jobban szakadó eső miatt. Bementünk a helyi Louis-ba kesztyűért illetve esőcsizmáért. Néztek ránk rendesen...
Ott felvilágosítottak, hogy onnan kb 50 km-re a hegyekben szakad a hó...
Ezt a német motoros kollégák is igazolták, de nekik sikerült a hóban tovább jutni. Végül ők is feladták kb 20km-re a céltól, miután egyikük elcsúszott egy körforgalomban.
Másnap délre vettük az irányt Udine és Velence irányába, hogy találkozzunk a német csapattal a Garda tónál.
Viszont erről is lemondtunk, mert bazi messze volt...
Kb Velence magasságában autópályáról le, s vissza Triest majd Horvátországba Umag-ra, hogy végre valami élményszerű motorozás is legyen...
Harmadnap Isztria oda-vissza (Porec, Rovinj, Pula), ez már frankó volt, az utak üresek, idő szuper! Plusz Limski Fjordnál fekete-kagyló ebéd.
Tegnap pedig Rovinj-ból haza. Rijeka előtti utak valami álom... Párszor otthagytam barátomat, olyan nagyívű szerpentinek, hogy cuccokkal 190-el voltam kényszerű haladni Remélem nem érnek utol gyorshajtás végett...
Képeket majd mellékelek
Én nagyon szomorú vagyok, hogy Élet bácsival rosszban vagy. Szívesen megvígasztallak, ha akarod.
Vedd észre azokat a dolgokat, amik örömet okoznak, és ha rossz valami, azt lökd fel és fordulj meg. Látod mi szeretünk téged. Ez a fontos.
a multkor valami mast mondtal
es - bar nem dicsekedni akarok vele - ez most messze nem volt olyan gonosz, mint ahogy Elet bacsi elbant velem az elmult egy honapban
Ez nem volt szép tőled.
Akkor dolgoztam a házon, azért nem hallottam.
A padláson csináltam a világítást.
de ket hete viszont folyamatosan es nem akkor se vetted fel
ugyhogy nem is hivogatlak legalabb erre hamar rajottem
Nem is hívtál telefonon a hétvégén.
Na inkább ez a kivételezés...méghogy egész 7végén...
hat aki ugye NEM veszi fel a telefont, ha egesz hetvegen keresem
Semmi stréberkedés
Stréber!

Ezt hívják kivételezésnek.
minnyá visszahívlak
Most
ennel sokkal nagyobb a baj, de annyira nem lehet szar a helyzet, hogy ilyesmit megfogadjak
kollegammal megvitattuk reggel a ket sose-lesz lanykam nevet es valahogy a szentekre is kitertunk, es tessek, mit talaltam sot, Kolnben meg a Domban is voltam
ize! veled ma beszelnem kell! mikor leszel olyan allapotban, hogy ertelmesen tudjunk targyalni
Szüzességi foadalom pffffff
Ennyire nem lehet nagy a baj
talaltam valami egeszen vidamat ma reggelre, hamar az elmult napok szarabbak voltak, mint az elmult par ev egyutt
hihi
Ja es joreggelt
Monday Night was pretty coooool
de mire vege lett, csorgott az ora
Na, na csak óvatosan Torrente , semmi buzulás
Pontosítsunk a Drágaszág = Borso