Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted érdemes?
link
HJC-FG15, de azt hiszem "mantas" kollégának ilyen van...
Ilyen ez, valaki tenné vissza a gyárit, valaki meg nyomná ki a rengeteg pénzt egy másik csőre.
Aztán a labancok meg a taljánok jól megvágnak még egy kipufogóra valóval egy esetleges túra alkamával.
Ja és mennyiért tudok gyárit venni? 2005 Zére
Micron4-az1-be rendszert mennyiért tudom eladni?
SZia!
MI hiányzik a motorod elejéhez nekem megvannak az első villák, amiket lecseréltem. sértetlenek.
már bocs de ez hülye kérdés ízlések és pofonok
Érdemes sportdobot tenni a mocira, vagy már eleve olyat venni? a gyári dob nem szól jól?
ajjó buko, főleg a karbon
már túl vagyunk rajta, visszaküldtem
Hát olyan max. 60 ezret de azt sem most!Majd ha lesz rávaló!Igazából HJC HQ1-et néztem ki de az drágább.
Ne szarj be, inne ment a hó.
Amúgy itt -4,5 és esik a hó a változatosság kedvéért...
...és még is mennyit szánnál egy jó sisakra ?
Hali Srácok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni töletek van egy 2006-os z750-en és ahoz kellne alkatrész mert az eleje sérült a motornak! Minden megoldás érdekel bontó címek vagy ha esetleg köztetek van valakinek bontva az írjon már légyszives!
Előre is köszönöm!
OK, OK puccéran is 95 vagyok
tok és vonó nélkül?
Szeva!
én 195cm vagyok tokkal vonóval minimum 100kg ,
és szerintem tuti a motor ,
gyorsulásra és végsebességre is OK
FIGU
Állítólag már nem csinálja. Nekem még mázlim volt vele.
Nem tudjátok ,hogy miért nem vesz fel rendelést a műanyagos csaba?
OK . Próbálom magam aktívizálni!
A km állás tényleg fölösleges nézni,ha karban volt tartva akkor lehet abban 100 ezer is.És tény hogy vannak 1m. alatt is!A hangja sokat elárul!
Valaki tud nekem ajánlani valami jó sisakot, a mostani már kicsit kopott és szélzajos Tapasztalatokat kérnék, valami kevésbé huzatos sisakról!
km-ert ne az óra alapján itéld meg hanem az állapota alapján, az óra nem mérvadó, annyit raknak bele manapság amennyit akarsz...
max 1m szánok rá, ott már vannak egész jók 20e.km alattiak
biztos hogy kényelmesebb mint egy sportmotor egy 198 cm embernek