Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Csutka!
Gyöngyire csak az XS-s cuccok jók, az L-s tuti nagy neki.De azért köszi.
Protektoringre cserélném
Panyo nekem van egy vadonatúj gerincprotektrom a Superzone-ból. L-es, a papírjai is megvannak. Én 178 cm magas vagyok, de pár centivel kisebbre is tökéletes.
jaja, meg is lepődtem h mekkora hátam van
Hello!
Úgy látom az oldalon, hogy a fórumos csapat erősen jelen volt a mellékelt képek szerint...
Mától lehet kapni ugyan ilyen fajta aksit akcióban a Pásztóynál is.
http://pasztoy.hu/motor/
Hello, vettem egy Ermax hasidomot Z 750 05, sajnos hianyzik a rajz hozza es egy par felfogato, tudna ebben valaki segiteni?
II. Kawasaki Expo és Börze
2010. március 27-28-án tartjuk a II. Kawasaki Expo és Börzét a budaörsi AutoExpoM1-ben.
Üdv.Soma!
Sikerült már eldöntened mi lesz az utód!?
Hali!
Megoldható lenne, hogy a feleséged vegyen nekem 1-et és elküld postán (csak a szavatosságát meg kellene majd nézni, mert amiket én találtam mindnek le volt járva a szavi ideje )?Természetesen előre elutalom a pénzt!
Jah, most nezem a masodikat...
Szerintem a protektort probalni kellene, de ahogy gondolod. valami összeghatart irhatnal, hazaallitok egy egy 500 EUR-os Dainese testpancellal...

Itt mar nagy a mozgolodas, tegnap tiz percet sorba kellett allni a Polo penztarnal es kettö müködött.
Viszont ejszaka havazas, ma reggelre pedig -6,5 fok
Hali!
Fehervaron es Varpalotan is van, a felesegem is ezt hasznalja. De megnezhetem itt is...
Ok!
Bebiztosítom magam
Köszi!
Még nem aszol koma
ha van valami szólok
FIGU
Szevasztok!
Soma lehetne egy kérésem vagyis kettő?
Ha ráérsz benéznél egy patikába,kellene egy szemspray(Eye Protect)sajna itt nem forgalmazzák tovább érdeklődés hiányában ,Német a gyártó hátha van
A második,még nézelődök,de az asszonynak gerincprotektor kellene kis méret! Valamit néznél te biztos tudod hol kell
Előre is köszi!
na az faccakirály az enyém úgy néz ki még erre a szezonra megmarad...
pfff ne is mond...
Március 1-től a bankok leszopatják a népet... Már aki venni akar valamit.
Szép volt! Az enyém, meg úgy néz ki elment. De nem akarom elkiabálni, két hét múlva megyek haza és látjuk mi lesz belőle...
ide ne jöjjön, esse ki ott magát jót motoroltam nagyon
Kapd be, esik a hó bazdki! Legalább is itt, de megy felétek...
Nagyon faszán sikerültek a cuccok!grat...
Valamilyen rövid kuplung és fékkarod nincs véletlenül 750 hez?
Nem is rossz
Kiváncsi leszek a végeredményre!