Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt az enyém már viheted is akár ma
Elég dinamikusan mozog? mivel h 200kg fölöti , am mennyi ennek a max sebessége? megvételnél mit az amit plszem előtt kell tartani, milyen betgségei lehetnek ami általános
Kényelmesnek kényelmes, ha nem zavar a szél!
Hali!
Most szeretnék venni egy mocit és egy z750 esben gondolkodom, viszont 198 magas vagyok, kénylemes lehet ez a moci?
Jaja akad itt is vagy 4-5 cm-es
sajnos még nincs meg a diplomám amúgy simán érdekelne
Miklóson is van hó
Nem érdekel az a főnöki állás ?Ma rúgták ki a főnökünket
Látod kellett neked emlegetni a havat!
asziszem, ottan leszek állandóan
Egy páran elmegyünk az évadnyitóra, márc 15-én B.Füredre. Utána Kawa börze, ott szinte mindenki ott lesz, aztán a többi. Pl. Kawa napok. Oda még a Janika is eljön.
Hali!

a GIVI443FZ típus kell rá. Nézd meg itt: http://www.roadridershop.hu/in...

Üdv

billy
megvolt a tavaszi nagytakarítás
menten beszarok esik a hó....
Április 20 után bármikor, rajtad meg Vaderen múlik, mikor jöttök szóljatok, és én ott leszek.
Tavaly jót motoroztunk a Mátrában Vaderrel és veled. Idén mikor csinálunk egy mini találkozót?
Még nem lett elvágva, lehet eladom ha összejön másik dob, ha megmarad akkor hamarosan el lesz vágva
Jól van ha van vmi jó kis motorozás szólj és ha ráérek megyek
Látom a kiput még mindig nem rövidítetted meg. Esti és VEM akkor OK. Április 20-n újra forgalomba helyeződik a gépem és utána minden szabadidőmben irány a Mátra. Kell egy kis edzés, hogy visszaszokjak, fél éve nem gurultam a Z-vel csak robogóztam. Ha van időd és kedved egy kis Mátra TT-re (by: lapeszR1) várlak, majd csapatunk egy jót.
Az estire megyek énis tuti, ha összedumálunk a VEMre is elnézek veled
-1 +2 lesz elég az egyenlőre
hó=jó
nem baj kellenek a hó fotósok is
Szeva Jani! Szerintem május 21 kawa esti lesz az első, utána 23 és 30-n VEM. MERSZ időpontokat még nem tudom de, ha lesz 21. előtt akkor arra mennünk kell. Áttételezés -1 +2? Vagy valami durvább? Netán -2 +3?
Üdv.!Az még számomra odébb van Max a pálya széléről nyomogatom a fényképezőt!
szasz cimbi
mikor megyünk pályázni meglesz az áttételezésem aztán nyomhatjuk