Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..ezt már azért nem veszem be...
peeeeeeeeersze, hogy a tiéd, és a távolságot is, mint üveggolyót megkapod...
aludj el szépen, kis "Balázs"
...mééé nem az enyém
na, azért el ne bízd magad ...kicsit érzed az erőt, aztán asszed, tiéd a világ, mi?
..húúúúú most nagyon bátor lettem
és? ...velem vagy, úgyhogy neked is szabad
...most jól telefirkáltuk ezt a topikot
thx tudom
..ha a busával is annyi gondom lesz mint a hondával(semmi)akkor azt mondom megérte szerintem a legmegbízhatóbb gép a tied is nagyon szép
végre egy őszinte suzukis, aki nem azzal jön, hogy azért nem vett Hondát, mert az szar
ha kényelmes, akkor az a legfontosabb... ...bár nekem ilyesmi gondjaim nem lesznek, nekem a sajátom is olyan, mint neked a Busa...
..nem csak lassan írok
egye fene megegyezhetünk ...nagyon sokat gondolkodtam,hogy milyen legyen és sokat kipróbáltam ..de a busa volt az amelyiken azt éreztem hogy minden kézre áll ...remélem nem döntöttem rosszul
húúú, rosszat szóltam ...tudtam én, hogy fegyverletétel lesz
de akkor abban azért megegyezünk, hogy nem azért nem lett RR, mert a Busa jobb...
max. árban és méretben megfelelőbb... ...már akinek
...nem nem visszafelé nem fejlődünk .....majdnem 1000RR lett de ami jól nézett ki azt aranyárban mérték ..a másik meg 185cm vagyok és hát....
nem, mégse
talán mégis?
...szóval úgy voltál vele, hogy ha olyan szép nem lehet, akkor már mindegy, milyen mélyre süllyedsz? ...értem én
..nem szokásom megfutamodni ...egyébként nagyon szerettem az FS-t ..ha az XX is olyan gyönyörű lett volna most az lenne
nem sikerült
jól van, bíztam benned, hogy menni fog