Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bekell érnem ennyivel!

De bizok benne hogy látunk szombaton!Ja és nagyon szépek a karikáid!Gratula!
Szoval te veszed a bátorságot,hogy ama nagytudásu,szép,erényekben bövelkedö, szerény Milkának ellent mondj?

Helyes joltszed!(lofej postázva estére az ágyadban lessz)
Komolyra forditva!Az hogy felmegy az ára,egyszerü piackutatás,meg matematika!Ha valamiböl hiányvan,akkor az drága.Ha valamiböl tulkinálat van az olcso.
Magyarul:ha csak használlt XX lessz a piacon,mert nem lessz uj helyette,éa raktrrol is elfogynak,akkor csak a használltat tud venni az ember fia,tehát evidens hogyfelmegy az ára.Az hogy meg olcsobb Busát venni lassan,azios csak engem igazol(már elkezdett felkuszni az XX ára).Ha meg valaki XX-et akar,ritkán fog Busát venni(hacsak a pénze nem szab határt a vágyainak),és kénytelen kelletlen veszi drágán az XX-et.
Majd akkor kell izgulni,ha kilyön az uj Xx(meet már egy éve kész van,és tesztelikis),mert akkor viszont a béka segge alá esik a "régi" XX-ek ára.De ezis érthetö!
A polír felninként 4 pénz. A fényt Én dobtam. De a polírost nem ajánlom, aki ezt csinálta. Még fél nap polírozást kért a kicsike, utána!
Hali!

Nagyon szépek lettek a felnik!
Mi pénz volt?
Ezt sikerült eszközölnöm a pihenőnapomom! Nem nagyon vagyok most kipihent!
De sztem megérte! Lassan olyan a Vas mint amilyennek szeretném! Remélem szezonra már tipp-topp lesz. Most épp nagyszervizen van a kicsike. Holnap kész, és makulátlan!
Szép napot nektek!

Milkabá! Igyekszem úgy intézni, hogy szombaton el tudjak menni, de nem rajtam múlik! Azért nem irtam oda a nevem. Ha megyek, meglepetésszerűen érkezem. Remélem így jó.?
Szevasztok!
Én most kötekednék, Milkabával. Kivételesen! Ha felmegy az ára nem fogják tudni eladni!
Csak nézd meg a konkurenciát, lassan olcsóbb busát venni mint XX-et!
Én csak örülnék ha felmenne, mert jövőre csere van, de sztem kevés az esély, rá!
Ugye,ugye!
hogy ez a megoldás nem jutott az eszembe...
És ez a baj számomra legalábbis...
Kár, hogy nem lesz új XX.Majdnem énis újat vettem de végül egy 2005ös lett belőle 1 éve.Mostmár ha akarok sem fogok majd tudni venni egyszer valamikor újat.Ha tényleg abbahagyták a gyártását akkor sajnálom nagyon.na mind1.Üdv mindenkinek
És jol felmegy a használlt ára!
Szép! Bár a "régi" RR Repsol fényezéssel azé nagyon ott van még mindig! De az új is nagyon szép! Mondom Bordó Fekete kombinációval egyszerűen ha nekem nem lenne kicsi a mérete miatt és lenne rá zsém lehet beruháznék 1re. Persze XX azért kell a garázsba a rend kedvéért meg hát azt is szeretem de el tudnám viselni az RR jelenlétét is!
Ugye hogy nagyon szép az RR!
Sokan írták róla a fórumon hogy csúnya!
Köszi!

Egyébként huzd át a naptáradban a szombat feliratot,és ird oda vasárnap!
És ripsz-ropsz,már tudsz is jönni!
Köszönöm mester!
má csak az a problémám vóna... a szombat... vasárnap kéne legyen...
de lesz még lehetőség nektek azért jó gurulgatást!
Doboztarto maradhat!Nem gáz!
A vezetö,és az utasközött nem kötelezö!Pontosabban a szabály ugyszol,egy db. kapaszkodo kell legyen!Hogy ez hol van,az mindegy!Az XX-en van hátul,tehát ez a probléma is megvan oldva!
Hát én igyekszem!
Muszály minnél előbb vasra ülni mert már nem kis elvonási tüneteim vannak
Ma felpróbáltam 1 1000RR-re az újra nagyon-nagyon-nagyon szép motor! Bordó fekete!
Na és a lényeg, hogy majdnem jó volt a lábamnak! Nem kell neki sok és jó lesz!
Szerintem ha az 1000-esre majdnem jó akkor az XX-re jónak kell lennie!
XX-et is kérdeztem... Nem gyártanak már többet, nem tudják mi jön ki helyette jön e valami vagy mikor...
2.48 -ért ellehetne hozni a gépet fekete még van belőle raktáron. De ha a raktár készlet elfogy akkor nincs Új XX ! csak használt!
Köszi!
úgy legyen... szerdán megyek A "mozaik utcába".

Hogy alakul a lábad? Tavaszi napsugarak elkezdték már gyorsítani a gyógyulást?
Szia!

A doboztartó konzolhoz szerintem sok közük nincs,ha az stabilan áll nem mozod stb...
A vezető és utasa között? Ez nem személyautó, ha az utas kapaszkodni akar arra ott a majrévas hátul fogja azt, de az sem kötelező! (mármint fogni) Mivan az olyan vasakkal amin nincs majrévas? azokat mind megbüntetik? RR; GSXR stb?
Szerintem ne aggódj ilyenek miatt!
jönnék... csak szombatra már van nem motoros program
Műszakiztatáshoz lenne pár kérdésem...
a doboztartó konzolt, azt szerejlem le / számíthatok miatta kötözködésre ? Egyáltalán ha dobozzal megyek az vezethet-e valamiféle "problémához"?
hallottam olyat hogy vezető és utasa "között" kell legyen valamiféle kapaszkodó Mármost az xx-en ilyen nincs... ezügyben valami okosság valakinek?
Szombaton gurulás,akit érdekel!

Bövebb info a motorzz.hu-n
Semmiröl se maradsz le,ha olvasod az "oldalamat"!

A turákat,és egyébb rendezvényeket ott szervezzük!Nem árt néha benézni,mert akkor képbe leszel!Itt az elérhatöség:www.motorozz.hu jooo barátok foruma
Köszi a választ, meglássuk Ja, pécsi túrán én is szeretnék részt venni, nekem is szívem csücske a környék. Tavaly kimaradtam ebből, mondjuk Voice-nak most szóltam hogy mindenképp értesítsen, nem rossz amikor orfű-mecskepihi tele van motorosokkal, ráadásul együtt jöttünk
A sport-attac ,tényleg hamarabb elfogy!Hogy mennyivel,ezt csak talállgatni tudnám,Mondjuk 3-4 ezerel hamarabb(de ezt ne vedd készpénznek).Én nekem több tipusa vasamonis ez a guma volt,és megvagyok elégedve vele!Még az XX-et is kiszolgállja,pedig az nem egy gyenge motor,és nem könnyü.
Pécsre természetesen megyünk,de +nembiztos,hogy áprilisban!Ami biztos hogy megyünk!Sajnos,vagy hálistennek,nemtudom,de elég sok tura lett szervezve idénre.Ezért nembiztos az idöpont!De a világ minden kincséértse hagynánk ki az éves Pécsi turát!