Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked RoadAttack van, ha jól tudom. És a SportAttack? Afelé hajlok igazán, csak félő az meg hamarabb elfogyna. Érdekes Voice barátom szidta, Te meg tök jól mész vele, nem is értem.
Pécsre jöttök most április vége felé úgy mint tavaly?
Nekem a hatoson 14-15 ezret ment el!Pedig pályáztamis vele(mint képeimen láthato).
Most az XX-enis ezt használom,11 ezernél tartok,és még látok benne 1-2 ezret!Ugyhogy csak ajánlani tudom!És az árához képest elég jol tapad!Föleg vizes uton!
Hogy Te mindehova beszósz"
neked nem sokat!
szia milka1! Neked a Continental guma mennyit bírt, meg voltál vele elégedve? Egy hatkilóson mennyit menne el km-be kb(átlag használat)? Ebben látom most a tapadás-ár-kmfutás legjobb arányt, érdekelne a véleményed.
A négy betét összesen! Ez a durva benne!
Visszaolvastam!
Hsz-om, törölve!
Akkor holnap reggel kimegyek a maradék betétekért mintának!
Még egy annyi, hogy mi volt 3000 Ft? /db vagy /pár?
Előre is köszi.

Jó pihit mindenkinek!
...akkor mégsem genetikus trbl! :))))))))))))
olvass vissza...:)))))
Ne kérj elnézést!

nem tudhattad!ráadásul énmár tök megszoktam!Eleinte zavart,de elhatároztam,nem fekszek több kés alá,marad olyan amilyen(ez lett a szexepilem):
Szia!
Nálam úgy volt hogy: Abetéteket kivettem otthon, fel Pestre, be a céghez és mondtam hogy itt van a négy betét! Ekkor az ott lévő hölgy: erre húzzunk új réteget vagy jó lesz ami raktáron van? Nem tudta hogy mire megy de ránézésre megállapította hogy akkor épp van raktáron. Szóval vidd el(ha tudod) a betéteket, ha nincs raktáron akkor amit vittél két nap múlva postázzák neked!
Sok sikert!
Szia.
Eljött a pillanat, az Én életemben is a fékbetét cserére! Vittél mintát, vagy csak bemondtad, hogy 1100 XX, és már kaptad is? Végül is, csak ennyit szerettem vólna kérdezni! Holnap oda gurulok, csak nem tom, hogy vigyek mintát vagy se. Macerés lenne a minta, mert törökbálinton van a mocim!
Előre is köszönöm a segítséget!

Széles utat!
Én is!
Én is!
Jó! Vegyünk! Én kinézem, Te kifizeted, aztán én használom!
Nézelődök, de amit eddig láttam arra még nincs lé!
Yaahhh, az előző hozzászolásod alapján azthittem "más" oka van..:)))
:)))))))))))))))))
Sorry !
Ugye,ugye!

Bár az egy motorosbaleset miatt ilyen "szép".
Nem is vettem észre miyen az ORROD...!
Joooooo pénzért bármi elado!

Még az enyémis!
Helyes!

Sokan vannak evvel igy!
Yoo!
NNayakkoersztis mekkbeszéltük!

Van valakinek épp 1 eladó ?
vegyél egyet!
vegyél egyet!

XX -et akarok !
XX -et akarok !


Yooestét..!
Nagyon szívesen Spog!Részemről a szerencse,hogy segíthettem!
még a végén megprobálom